evden eve nakliyat, araç kiralama

Uzunköprü’de vatandaşın  gündeminde terminal yok!

Uzunköprü’de vatandaşın gündeminde terminal yok!

İŞBİLEN BÖYLE BİR UYGULAMAYI HAK ETTİ Mİ?

İŞBİLEN BÖYLE BİR UYGULAMAYI HAK ETTİ Mİ?

İCMALLER  ASKILARDAN İNDİ

İCMALLER ASKILARDAN İNDİ

UZUNKÖPRÜ’NÜN GURURU

UZUNKÖPRÜ’NÜN GURURU

Ekim nöbetinde kritik yıl

Ekim nöbetinde kritik yıl

Ziraat odası yeni gübre bayiliğini tanıttı
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 30 Aralık 2019 - 11:26:23
Ziraat odası yeni gübre  bayiliğini tanıttı

Orgamineral gübreye Devlet Mazot gübre desteğine ilave olarak tonda 500 TL ilave destek ödemesi yapacak. Uzunköprü Ziraat Odası “seleda” gübre firması ile anlaştı. Yeni gübre geçtiğimiz hafta üreticilere tanıtıldı. Orgamineral gübreye Devlet Mazot gübre desteğine ilave olarak tonda 500 TL ilave destek ödemesi yapacak. Ziraat odası başkanlığı yaptığı açıklamada “ Bayiliğini almış olduğumuz SELEDA gübre […]

Orgamineral gübreye Devlet Mazot gübre desteğine ilave olarak tonda 500 TL ilave destek ödemesi yapacak.

Uzunköprü Ziraat Odası “seleda” gübre firması ile anlaştı. Yeni gübre geçtiğimiz hafta üreticilere tanıtıldı. Orgamineral gübreye Devlet Mazot gübre desteğine ilave olarak tonda 500 TL ilave destek ödemesi yapacak.
Ziraat odası başkanlığı yaptığı açıklamada “ Bayiliğini almış olduğumuz SELEDA gübre firmasının tanıtım toplantısı yapılmıştır. Toplantıya gübre firması yetkilileri Odamız Yönetim Kurulu ile Meclis Üyeleri ve çiftçilerimizin yoğun katılım sağlamışlardır.
Bayisi olduğumuz Orgamineral gübreye Devletimizde Mazot gübre desteğine ilave olarak tonda 500 TL ilave destek ödemesi yapmaktadır. Böylece bu gübre, sürdürülebilir tarım açısından topraklarımızın uzun yıllar daha verimli olmasını ve de çiftçimizin fiyat açısından daha rahat olmasını sağlaya-caktır.”denildi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz