evden eve nakliyat, araç kiralama

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA  ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF  SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Ziraat odası seçimleri 2-3 Şubat’ta
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 17 Ocak 2019 - 09:29:16
Ziraat odası seçimleri 2-3 Şubat’ta

Uzunköprü ziraat odası meclisinin aldığı kararla seçimli olağan genel kurul 2 Şubat Cumartesi günü saat 10’da ziraat odası toplantı salonunda yapılacak. Yeterli çoğunluk sağlanmadığı taktirde seçim 3 şubat Pazar günü aynı yer ve aynı saatte yapılacak. Ziraat odasının yeni meclisini seçecek olan 72 delege geçtiğimiz ay üyeler tarafından belirlenmişti. 2 Şubat cumartesi günü yapılacak olan […]

Uzunköprü ziraat odası meclisinin aldığı kararla seçimli olağan genel kurul 2 Şubat Cumartesi günü saat 10’da ziraat odası toplantı salonunda yapılacak. Yeterli çoğunluk sağlanmadığı taktirde seçim 3 şubat Pazar günü aynı yer ve aynı saatte yapılacak.
Ziraat odasının yeni meclisini seçecek olan 72 delege geçtiğimiz ay üyeler tarafından belirlenmişti.
2 Şubat cumartesi günü yapılacak olan genel kurulda Cumhuriyet mahallesi delegesi Yıldız kılıç ile Çöpköy mahallesi delegesi Kayahan Çolak’ın hazırlayacağı listeler meclis seçimini kazanmak için mücadele edecek. Ziraat odası seçimlerinin her mahalle delegesinin temsil hakkı olması sebebiyle yarattığı heyecan ilk etapta mahalli seçimlerden evvel ilçemizde demokrasi rüzgarı estiriyor.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz