evden eve nakliyat, araç kiralama

KAYMAKAM ERDOĞAN ” ÇİFTLİK KÖY, SALARLI YOLU YIL SONUNA KADAR HİZMETE GİRECEK”

KAYMAKAM ERDOĞAN ” ÇİFTLİK KÖY, SALARLI YOLU YIL SONUNA KADAR HİZMETE GİRECEK”

50 YILLIK  BEKLEYİŞ BİTİYOR

50 YILLIK BEKLEYİŞ BİTİYOR

ÜRETİCİNİN GÖZÜ KULAĞI MAZOT,  GÜBRE DESTEKLEMELERİNDE

ÜRETİCİNİN GÖZÜ KULAĞI MAZOT, GÜBRE DESTEKLEMELERİNDE

YENİ HASTANEMİZ BAKANIN İMZASINA KALDI

YENİ HASTANEMİZ BAKANIN İMZASINA KALDI

2020 bütçesinden  yeni huzurevine  para aktarılacak

2020 bütçesinden yeni huzurevine para aktarılacak

YUNANİSTAN BİZE GELİNCE YOK DİYOR AMA BULGARİSTAN’A BİR KAPI DAHA AÇIYOR..
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 29 Ocak 2020 - 11:02:43
YUNANİSTAN BİZE GELİNCE YOK DİYOR AMA BULGARİSTAN’A BİR KAPI DAHA AÇIYOR..

Komşu ülke Yunanistan ile en az 20 yıldır Eskiköy sınır kapısını açmak için mücadele ediyoruz. Yüzlerce gezi ve toplantı sonrası Yunanistan yetkilileri “bizde sorun yok. Ülkenizdeki bakanlıklar olur versin hemen açalım” dediği Eskiköy-Pityon sınır kapısında tüm olurların alınmasına rağmen “krizdeyiz kapı açamayız” açıklaması ile şok olmuştuk. Aynı Yunanistan hükümeti Bulgaristan ile Yunanistan sınırına bir sınır […]

Komşu ülke Yunanistan ile en az 20 yıldır Eskiköy sınır kapısını açmak için mücadele ediyoruz. Yüzlerce gezi ve toplantı sonrası Yunanistan yetkilileri “bizde sorun yok. Ülkenizdeki bakanlıklar olur versin hemen açalım” dediği Eskiköy-Pityon sınır kapısında tüm olurların alınmasına rağmen “krizdeyiz kapı açamayız” açıklaması ile şok olmuştuk.
Aynı Yunanistan hükümeti Bulgaristan ile Yunanistan sınırına bir sınır kapısı daha açılıyor. Geçtiğimiz hafta düzenlenen temel atma töreniyle Smolyan (Paşmaklı) ilini Yunanistan’a bağlayacak Rudozem-İskeçe Sınır Kapısı inşaatına başladı. Rudozem-İskeçe Sınır Kapısı ‘ndan günlük araç geçiş kapasitesinin 4 bin 300’ün üzerinde taşıma aracı olup 200’ü otobüs ve yaklaşık 1.400’ü yük kamyonu ve TIR olacak. Sınır kapısının her iki yönde 4’er trafik şeridi bulunacak.
Uzunköprü STK başkanlarının yeniden bir araya gelip sınır kapısını açmak için mücadele vaktinin geldiğine inanıyoruz. Çünkü komşu ülke mali krizini aşmış olmalı ki yeni kapı açıyor!

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz