evden eve nakliyat, araç kiralama

Biz ne zaman temiz olmayı becereceğiz

Biz ne zaman temiz olmayı becereceğiz

BUĞDAYDA SON 5 YILIN EN KALİTELİ  VE YÜKSEK VERİMİNİ ALIYORUZ

BUĞDAYDA SON 5 YILIN EN KALİTELİ VE YÜKSEK VERİMİNİ ALIYORUZ

DOĞALGAZ PROJEMİZ 2019 AĞUSTOS AYINDA BAŞLIYOR

DOĞALGAZ PROJEMİZ 2019 AĞUSTOS AYINDA BAŞLIYOR

Eskiköy yerine İpsala’ya 2. kapı  yapılacak..

Eskiköy yerine İpsala’ya 2. kapı yapılacak..

Lisanslı Depoculuk  Havsa’da başladı

Lisanslı Depoculuk Havsa’da başladı

Yollarda biçerdöver tehlikesine dikkat!
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 5 Temmuz 2019 - 10:28:58
Yollarda biçerdöver  tehlikesine dikkat!

Bölgede hububat hasadı başlarken, hasat için yola çıkan bazı tarım makinelerinin, tablalarını çıkarmadan trafiğe çıkmaları eleştirildi.Bölgede ekilen hububat ürünlerinin hasadına başlanırken, hasat işlemleri günden güne hız kazanmaya başladı. Çiftçiler, bir yıllık emeklerinin karşılığını almak için hasat çalışmalarını her şartta sürdürmeye çalışırken, hasat döneminde tarım makinelerinin kullanımı da bir hayli arttı. Bu anlamda trafikte en çok […]

Bölgede hububat hasadı başlarken, hasat için yola çıkan bazı tarım makinelerinin, tablalarını çıkarmadan trafiğe çıkmaları eleştirildi.Bölgede ekilen hububat ürünlerinin hasadına başlanırken, hasat işlemleri günden güne hız kazanmaya başladı.

Çiftçiler, bir yıllık emeklerinin karşılığını almak için hasat çalışmalarını her şartta sürdürmeye çalışırken, hasat döneminde tarım makinelerinin kullanımı da bir hayli arttı. Bu anlamda trafikte en çok yer alan traktörden sonra bir diğer tarım makinesi de biçerdöver olarak göze çarpıyor. Ürünün hasadında kullanılan biçerdöverlerden bazılarının, önüne tabla takılı şekilde araç trafiğine çıktığını gören sürücüler, trafiğe bu şekilde çıkılmasının tehlikeli olduğunu belirtiyor. Biçerdövere takılan tablaların, tüm yolu kaplayabildiğini belirten araç sürücüleri, yolda çekilecek yer kalmayınca, araçların, biçerdöverin tablası ile karşı karşıya kalabileceğini ifade ediyor.
Öte yandan son olayda bir yolcu minibüsünün traktör ve römorglarına çarmasıyla meydana gelen trafik kazasında da asfalt üzerinde buğday kurutulması olduğu ileri sürüldü. Bu yüzden çok sayıda yolcu yaralandı, bir yolcu da yaşamını yitirdi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz