evden eve nakliyat, araç kiralama

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU  UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK  FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

Yollarda biçerdöver tehlikesine dikkat!
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 5 Temmuz 2019 - 10:28:58
Yollarda biçerdöver  tehlikesine dikkat!

Bölgede hububat hasadı başlarken, hasat için yola çıkan bazı tarım makinelerinin, tablalarını çıkarmadan trafiğe çıkmaları eleştirildi.Bölgede ekilen hububat ürünlerinin hasadına başlanırken, hasat işlemleri günden güne hız kazanmaya başladı. Çiftçiler, bir yıllık emeklerinin karşılığını almak için hasat çalışmalarını her şartta sürdürmeye çalışırken, hasat döneminde tarım makinelerinin kullanımı da bir hayli arttı. Bu anlamda trafikte en çok […]

Bölgede hububat hasadı başlarken, hasat için yola çıkan bazı tarım makinelerinin, tablalarını çıkarmadan trafiğe çıkmaları eleştirildi.Bölgede ekilen hububat ürünlerinin hasadına başlanırken, hasat işlemleri günden güne hız kazanmaya başladı.

Çiftçiler, bir yıllık emeklerinin karşılığını almak için hasat çalışmalarını her şartta sürdürmeye çalışırken, hasat döneminde tarım makinelerinin kullanımı da bir hayli arttı. Bu anlamda trafikte en çok yer alan traktörden sonra bir diğer tarım makinesi de biçerdöver olarak göze çarpıyor. Ürünün hasadında kullanılan biçerdöverlerden bazılarının, önüne tabla takılı şekilde araç trafiğine çıktığını gören sürücüler, trafiğe bu şekilde çıkılmasının tehlikeli olduğunu belirtiyor. Biçerdövere takılan tablaların, tüm yolu kaplayabildiğini belirten araç sürücüleri, yolda çekilecek yer kalmayınca, araçların, biçerdöverin tablası ile karşı karşıya kalabileceğini ifade ediyor.
Öte yandan son olayda bir yolcu minibüsünün traktör ve römorglarına çarmasıyla meydana gelen trafik kazasında da asfalt üzerinde buğday kurutulması olduğu ileri sürüldü. Bu yüzden çok sayıda yolcu yaralandı, bir yolcu da yaşamını yitirdi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz