evden eve nakliyat, araç kiralama

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA  ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF  SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

YENİKÖY MUHTARI VE MUHTAR ADAYI ONUR ERKAN “YENİKÖY’E OLAN SEVDAMIZ KÖKLERİMİZDE VAR”
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 14 Mart 2019 - 11:22:48
YENİKÖY MUHTARI VE MUHTAR ADAYI ONUR ERKAN  “YENİKÖY’E OLAN SEVDAMIZ KÖKLERİMİZDE VAR”

31 Mart 2019 mahalli seçimlerinde Yeniköy Mahallesinde halen muhtarlık görevini sürdüren ve tekrar muhtar adayı olan Onur Erkan Yeniköy’e olan sevdamız ve hizmetlerimiz atalarımızdan gelen genlerimizde var dedi. Yeniköy’ün ilk Belediye Başkanı rahmetli dedem Cemal Çelen’dir diyen muhtar Onur Erkan “Dedemin Yeniköy’e hizmetlerini halkımız bugün halen takdirle anmaktadır.10 yıl evvel Yeniköy Beldemiz mahalleye dönüştürülünce bütçesi […]

31 Mart 2019 mahalli seçimlerinde Yeniköy Mahallesinde halen muhtarlık görevini sürdüren ve tekrar muhtar adayı olan Onur Erkan Yeniköy’e olan sevdamız ve hizmetlerimiz atalarımızdan
gelen genlerimizde var dedi.

Yeniköy’ün ilk Belediye Başkanı rahmetli dedem Cemal Çelen’dir diyen muhtar Onur Erkan “Dedemin Yeniköy’e hizmetlerini halkımız bugün halen takdirle anmaktadır.10 yıl evvel Yeniköy Beldemiz mahalleye dönüştürülünce bütçesi olmayan, beldeden mahalleye dönüşen devletten maaşı da olmayan sadece Yeniköy’e olan sevdasıyla hizmet eden muhtar seçildim. Zaman içerisinde devlet tarafından muhtarlarımıza bağlanan maaşla hizmet etmekte rahat eder hale geldik.10 yıllık muhtarlık süremde Uzunköprü Belediye Başkanımız Av.Enis İşbilen’le uyum içerisinde çalışarak mahallemize birçok hizmeti getirdik. Mahallemizin yollarının %80’ini asfaltladık. Mahallemizde ilçemizde tek olan Uzunköprü Belediyemizin kontrolündeki Zübeyde Hanım Kadın Faaliyet Evi’ni kazandırarak Yeniköy’e sosyal, ekonomik ve kültürel olarak katkı sağladık. Ayrıca Yeniköy’e özgü olarak Kurban Bayramlarında mahallelerde halkımızın ortak katılımıyla gerçekleştirdiğimiz kurban adetini kaymakamlarımızın, belediye başkanlarımızın, daire amirlerimizin katılımıyla kurban ibadetimizi dini vecibelere uygun bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Edirne Valimiz Ekrem Canalp’in takdirleriyle Edirne ilinin her ilçesine bir mesire yeri kazandırma projesi kapsamında Uzunköprü’ye ait kontenjanı Yeniköy’ün 100 yıllık bir geleneğine sahip mesiri alanımızda yapacağımız düzenlemelerle yerel ve ulusal hale getirmeyi arzuluyoruz. Saygıdeğer Yeniköy halkımızın 10 yıllık görev sürem içerisinde şahsıma ve aza arkadaşlarıma gösterdikleri şefkat ve sevgiden dolayı teşekkür ediyorum, ve Yeniköy’lülerin tekrardan sandıkta takdirlerini bekliyorum” dedi.

 

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz