evden eve nakliyat, araç kiralama

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

YALÇIN DOĞRUGÜVEN’DEN VEDA KONSERİ
 • Ana Sayfa » Gündem
 • 8 Mart 2018 - 12:06:44
YALÇIN DOĞRUGÜVEN’DEN VEDA KONSERİ

Uzunköprü Devlet Hastanesi eski Başhekimi Op.Dr. meslektaşlarının tabiri ile altın bistürü, Uzunköprü Musiki Derneği Şefi Yalçın Doğrugüven, 2018 yılı konseri geçtiğimiz Salı gecesi Atatürk Kültür Merkezinde icra edildi. Musikişinas Uzunköprülüler müziği ve Yalçın Bey’in konserlerini o kadar özlemişler ki 500 kişilik salonda boş yer yoktu. Bu konseri izleyemeyenlerin çok şey kaçırdığına inanıyoruz. Konser 6 parça […]

Uzunköprü Devlet Hastanesi eski Başhekimi Op.Dr. meslektaşlarının tabiri ile altın bistürü, Uzunköprü Musiki Derneği Şefi Yalçın Doğrugüven, 2018 yılı konseri geçtiğimiz Salı gecesi Atatürk Kültür Merkezinde icra edildi.
Musikişinas Uzunköprülüler müziği ve Yalçın Bey’in konserlerini o kadar özlemişler ki 500 kişilik salonda boş yer yoktu. Bu konseri izleyemeyenlerin çok şey kaçırdığına inanıyoruz. Konser 6 parça klasik saz, 10 bayan kolist, 8 bay korist sahnede yerini aldı. Konserin ilk bölümü hüzzam makamında Halil İbrahim Göce tarafından Ölürsem Yazıktır Sana Kanmadan ve Seni, sesini gözlerinin rengini unutabilsem adlı eserlerini sundu. Koro 3 hüzzam eseri icra etmesinden sonra solist Zafer Şahin Ziya Taşkentin “Dinmiyor Bu Akşam Ne Gözyaşım Ne Acım” bestesini icra etti. Süleyman Erman Münir Nurettin Selçuk’un unutulmaz şarkısı “Dönülmez Akşamın Ufkundayı”ı sundu. Neşe Keşkinler “Aşka Gönül Vermem Aşka İnanmam” adlı eserleri icra etti. Salih Güven “Bir Bakanlar Unutur Derdi Günahı” Özlem Sarıgül “Dışarıda Bir Yaz Yağmuru” isimli eserleri sundu.
Konserin ikinci bölümünde solist Tülay Aslan “Mendilimin Yeşili Ben Kaybettim Eşimi” adlı İstanbul Türküsü sundu. Solist Asude Sofular “Dilşad Olacak Diye Kaç Yıl Avuttu Felek” ve “Yadeller Aldı Beni” isimli eserleri sundu. Solist Fatma Sayar “Sevmiyorum Seni Artık Gözlerimi Geri Ver” ve “Artık Bu Solan Bahçede Bülbüllere Yer Yok” adlı klasikleri icra etti. Solist Müjgan Bölenler “Unutulmuş ve Sevgiden Geri Kalan Ne Varsa” ve “Artık Yeşerecek Bir Dalım Yok” adlı eserleri sundu.
Konserin finalinde Uzunköprü’nün yetiştirdiği ses sanatkarı devlet korosu solisti Sebati Balkan konuk olarak katıldığı gecede “Ne Senin Aşkına Muhtaç Ne Esirin Olacağım” ve “Avuçlarımda Hala Sıcaklığın Var” adlı eserleri sundu. Eserler sırasında salondaki 500 kişilik musikişinas topluluk sanatçıları bol bol alkışlayarak onure ettiler. Konser sonunda Uzunköprü Belediye Başkan Vekili Belediye Meclis Üyesi Zeliha Tokatlı Şef Yalçın Doğrugüven ve arkadaşlarına bir buket çiçek vererek teşekkür etti.

 • Etiketler
 • Yorumla
 • Yorumlar
  • Writecustomessays
  • 11 Mart 2018 - 12:51:16
  • Elinize sağlık hocam teşekkürler

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz