evden eve nakliyat, araç kiralama

GAYTANCIOĞLU TARIM BAKANI PAKDEMİRLİ’YE SORDU

GAYTANCIOĞLU TARIM BAKANI PAKDEMİRLİ’YE SORDU

EFSANE BAŞKAN ADAY OLMAYACAK

EFSANE BAŞKAN ADAY OLMAYACAK

Hesapsız, kitapsız yapılan projenin akibeti belli değil!

Hesapsız, kitapsız yapılan projenin akibeti belli değil!

BUGÜN FİDAN YARIN NEFES PROJESİNDEN İLÇEMİZE  8500 FİDAN DİKİLDİ

BUGÜN FİDAN YARIN NEFES PROJESİNDEN İLÇEMİZE 8500 FİDAN DİKİLDİ

AKBULUT “MUHTARLARIMIZIN TOPLULAŞTIRMADAN  DOLAYI GELEN ŞİKAYETLERİNİ İVEDİLİKLE ÇÖZÜYORUZ”

AKBULUT “MUHTARLARIMIZIN TOPLULAŞTIRMADAN DOLAYI GELEN ŞİKAYETLERİNİ İVEDİLİKLE ÇÖZÜYORUZ”

Uzunköprüspor sezonu açtı
  • Ana Sayfa » Spor
  • 12 Eylül 2019 - 11:44:54
Uzunköprüspor  sezonu açtı

Uzunköprüspor, Gebzespor sezon açılış maçının ilk vuruşunu belediye başkanı Özlem Becan yaptı.. İlçemizin gururu Uzunköprüspor Türkiye Futbol federasyonu tarafından belirlenen BAL liginin 11. Grubunda mücadele etmek için 2019-2020 futbol sezonunu Pazar günü saat 16’da Ergene stadında törenle açtı. Törene çok sayıda taraftar topluğu katıldı. Tören Uzunköprüspor yönetim kurulu başkanı Atacan Akdemir, yönetim kurulu üyeleri, teknik […]

Uzunköprüspor, Gebzespor sezon açılış maçının ilk vuruşunu belediye başkanı Özlem Becan yaptı..

İlçemizin gururu Uzunköprüspor Türkiye Futbol federasyonu tarafından belirlenen BAL liginin 11. Grubunda mücadele etmek için 2019-2020 futbol sezonunu Pazar günü saat 16’da Ergene stadında törenle açtı.
Törene çok sayıda taraftar topluğu katıldı. Tören Uzunköprüspor yönetim kurulu başkanı Atacan Akdemir, yönetim kurulu üyeleri, teknik direktör Mustafa Ülkü, teknik kadro ve futbolcuların tanıtımından sonra taraftara konuşan başkan Atacan Akdemir “sevgili taraftarlarımızın desteği ile bu futbol sezonunu hep birlikte başarılarla yaşamak istiyoruz. Bu sezonda tribünlerde çok sayıda bayan taraftarlarımız olacak. Kesinlikle küfürlü tezahürat istemiyoruz”dedi.
VURDUĞUNUZ GOL OLSUN
Uzunköprüsopar’a büyük maddi güç veren Uzunköprü belediye başkanı Özlem Becan konuşmasında “geçtiğimiz aylarda Uzunköprüspor, kapanacakmış, kimse ilgilenmiyor diye bir dizi yorumlar oldu. Ben iddiayı seven bir insanım. Uzunköprü belediye başkanı olucam dedim oldum. Futboldan çok iyi anlarım. Uzunköprüspor’a ilgisiz kalamazdım. Futbolcularımdan şunu istiyorum. Vurduğunuz gol olsun, gerisini ben hallederim. Bu takımın bu sezon başarılı olucağına inanıyorum”dedi.
Uzunköprüsporlu futbolcular ısınma hareketlerinden sonra sezon açılışı için ilçemize gelen Gebzespor ile belediye bakanı Özlem Becan’ın başlama vuruşu ile maça başladı. Her iki takımda gol akmak için çok uğraşsa da karşılaşma dostça başladığı gibi 0-0 sona erdi.
Gazetemiz olarak 2019-2020 futbol sezonunda BAL liginde 11. Grupta mücadele edecek olan takımımıza başarılar diliyoruz.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz