evden eve nakliyat, araç kiralama

KAYMAKAM ERDOĞAN ” ÇİFTLİK KÖY, SALARLI YOLU YIL SONUNA KADAR HİZMETE GİRECEK”

KAYMAKAM ERDOĞAN ” ÇİFTLİK KÖY, SALARLI YOLU YIL SONUNA KADAR HİZMETE GİRECEK”

50 YILLIK  BEKLEYİŞ BİTİYOR

50 YILLIK BEKLEYİŞ BİTİYOR

ÜRETİCİNİN GÖZÜ KULAĞI MAZOT,  GÜBRE DESTEKLEMELERİNDE

ÜRETİCİNİN GÖZÜ KULAĞI MAZOT, GÜBRE DESTEKLEMELERİNDE

YENİ HASTANEMİZ BAKANIN İMZASINA KALDI

YENİ HASTANEMİZ BAKANIN İMZASINA KALDI

2020 bütçesinden  yeni huzurevine  para aktarılacak

2020 bütçesinden yeni huzurevine para aktarılacak

UZUNKÖPRÜ’NÜN GURURU
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 23 Ocak 2020 - 11:25:07
UZUNKÖPRÜ’NÜN GURURU

Köfteci Muammer zincirin halkasını çoğaltmaya devam ediyor Tarihi Uzunköprü’nün tarihi köftesinin lezzetini tüm bölgeye ve dünyaya tanıtmak isteyen köfteci Muammer, Uzunköprü’den sonra Tekirdağ Çerközköy’de bir şube açmıştı. Geçtiğimiz hafta ise yine Tekirdağ Malkara’da bir şube açarak köfte zincirine bir yenisini daha ekledi. Her şeyi bol vermeye çalışıyoruz. Direkt misafirlerimizden, müşterilerimizden önerilerini ve şikâyetlerini dikkate alıp […]

Köfteci Muammer zincirin halkasını çoğaltmaya devam ediyor

Tarihi Uzunköprü’nün tarihi köftesinin lezzetini tüm bölgeye ve dünyaya tanıtmak isteyen köfteci Muammer, Uzunköprü’den sonra Tekirdağ Çerközköy’de bir şube açmıştı. Geçtiğimiz hafta ise yine Tekirdağ Malkara’da bir şube açarak köfte zincirine bir yenisini daha ekledi.
Her şeyi bol vermeye çalışıyoruz. Direkt misafirlerimizden, müşterilerimizden önerilerini ve şikâyetlerini dikkate alıp kendimizi hemen düzeltiyoruz. Çok hızlı kararlar alabiliyoruz. Genç bir yapıya sahibiz ve bu işletmenin ileride lokomotif bir gıda firması olacağına inanıyoruz. Müşterilerimizin bizleri önerisi sayesinde gün geçtikçe daha çok tanınıyoruz. En iyi reklam ağızdan ve tavsiyelerle yapılandır. Misafirlerimizin bize kefil olması bizleri oldukça memnun ediyor. Köfte bizde kültürdür. Ciddiye alınır. Bizim müfettişimiz müşterilerimizdir”
ASKERDEN SONRA KARAR VERDİM
Askere gidene kadar Uzunköprü’de lokantacılık sektöründe çeşitli firmalarda her serviste mesleği öğrenmek adına hizmet ettim. 1992 yılından askerden terhis olup Uzunköprü’ye gelirken Keşan’da otobüsten indim. Araç beklerken cebimde 10 lira param vardı. Keşan’da o zamanlar sıralı meyhanelerden birine girdim. Garsondan 1 duble rakı istedim ve fiyatını sordum. 5 lira dedi. Rakı geldi ve yanında mini tabakta piyaz getirdi. Bu müessesenin ikramı dedi. Hoşuma gitti. O anda kendi kendime sordum. Keşan’dan Uzunköprü’ye otostopla mı, otobüsle mi gitmeliyim? İçimden ses otostop dedi. Bir duble rakı daha istedim ve o an yemin ettim. Allah bana nasip eder de bir işyerim olursa piyazı ücretsiz vereceğime yemin ettim. Açtığım işyerinde piyaz servisini 10 yıl ücretsiz yaptım.
Biz insanların parasının hakkını fazlasıyla vermeye çalışıyoruz. Müşteri Kasaya geldiğinde hesabı öderken beklediklerinin çok altında bir hesapla karışılmasıyla bizlere kefil oluyorlar. Biz bu hassasiyetlere çok dikkat ediyoruz. Her şeyin en kalitelisini kullanıyoruz. Bizim cebimizden gitsin yeter ki müşterimiz memnun kalsın.”dedi.
Tarihi Uzunköprü’nün adını bölgemizde ve yurtdışında tanıtan ince ruhlu esnafımız Muammer Aklan’ı yürekten kutluyor, köfte zincirinin binlerce olmasını diliyoruz.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz