evden eve nakliyat, araç kiralama

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA  ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF  SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

UZUNKÖPRÜ’LÜLER ORYANTİRİNG’İ SEVDİ
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 16 Mayıs 2019 - 10:29:50
UZUNKÖPRÜ’LÜLER ORYANTİRİNG’İ SEVDİ

17 Mayıs’ta yarışma yapılacak.. 19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramı liseler arası oryantiring yarışmaları 17 Mayıs 2019 Cuma günü saat 10:00da Gazi Mahmut İlkokulu çevresinde yapılacak. Tertip komitesi tarafından düzenlenecek organizasyonda sponsor firmaların desteklediği takımlar 4 erkek 4 bayan olarak belirlenmiş olup takılar küçükler 9-10. sınıf bayan-erkek büyükler 11-12.sınıflar bayan erkek olmak üzere […]

17 Mayıs’ta yarışma yapılacak..

19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramı liseler arası oryantiring yarışmaları 17 Mayıs 2019 Cuma günü saat 10:00da Gazi Mahmut İlkokulu çevresinde yapılacak. Tertip komitesi tarafından düzenlenecek organizasyonda sponsor firmaların desteklediği takımlar 4 erkek 4 bayan olarak belirlenmiş olup takılar küçükler 9-10. sınıf bayan-erkek büyükler 11-12.sınıflar bayan erkek olmak üzere 4 kategori halindedir. Lisans ya da aile hekiminden alınacak sağlık raporu zorunludur. Kayıtlar okulların beden eğitimi öğretmenlerine teslim edilecektir. Yarışmada dereceye girenlere kupa ve madalyaları 19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramı törenlerinde verilecektir. 19 Mayıs Atatürk’ü Gençlik ve Spor Bayramı liseler arası oryantiring yarışmaları tertip komitesi oryantiring yön duygusu kazandırır derslere katkı sağlar. Heyecan duymak isteyen tüm öğrencilerimizin yarışmaya katılmalarını arzuluyoruz dediler.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz