evden eve nakliyat, araç kiralama

Uzunköprü’de vatandaşın gündeminde terminal yok!

Uzunköprü’de vatandaşın gündeminde terminal yok!

İŞBİLEN BÖYLE BİR UYGULAMAYI HAK ETTİ Mİ?

İŞBİLEN BÖYLE BİR UYGULAMAYI HAK ETTİ Mİ?

İCMALLER ASKILARDAN İNDİ

İCMALLER ASKILARDAN İNDİ

UZUNKÖPRÜ’NÜN GURURU

UZUNKÖPRÜ’NÜN GURURU

Ekim nöbetinde kritik yıl

Ekim nöbetinde kritik yıl

UZUNKÖPRÜ MARKASI “JACK JEAN” AÇILDI
 • Ana Sayfa » Gündem
 • 3 Nisan 2019 - 14:25:54
UZUNKÖPRÜ MARKASI “JACK JEAN” AÇILDI

İlçemizin Çöpköy Mahallesinde tekstil atölyesiyle yaklaşık 300 kişilik istihdam sağlayarak Uzunköprü’nün en büyük sanayi kuruluşu olan KM Tekstil Firması kendi atölyelerinde ürettikleri kot ürünlerine Sanayi Bakanlığından aldığı “Jack Jean” markasıyla donattıkları işyeri geçtiğimiz Cuma günü Rıza Efendi Mahallesi Bezirci Sokakta törenle açıldı. Jack Jean’ın açılışına Uzunköprü Belediye Başkanı Av.Enis İşbilen, CHP Belediye Başkan Adayı Özlem […]

İlçemizin Çöpköy Mahallesinde tekstil atölyesiyle yaklaşık 300 kişilik istihdam sağlayarak Uzunköprü’nün en büyük sanayi kuruluşu olan KM Tekstil Firması kendi atölyelerinde ürettikleri kot ürünlerine Sanayi Bakanlığından aldığı “Jack Jean” markasıyla donattıkları işyeri geçtiğimiz Cuma günü Rıza Efendi Mahallesi Bezirci Sokakta törenle açıldı.
Jack Jean’ın açılışına Uzunköprü Belediye Başkanı Av.Enis İşbilen, CHP Belediye Başkan Adayı Özlem Becan, Ticaret Odası Başkanı Ercan İhtiyar olmak üzere STK temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, davetli konuklar ve Uzunköprülüler katıldı.
KM Tekstil yönetim kurulu başkanı Mehmet Ham yaptığı konuşmada “Çöpköy Mahallemizdeki tesislerimizde ürettiğimiz kot ve Jeans ürünlerine firmamıza ait aldığımız patentle Uzunköprü’nün yerel bir markası olan Jack Jean tekstil ürünlerinin satışının yapılacağı mağazamızın açılışına katılan değerli konuklarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Protokolün törenle kurdele kesmesinden sonra Jack Jean firması ürün satışıyla ticari hayatına başladı. Gazetemiz olarak Jack Jean firmasına iş yaşamında başarılar diliyoruz

 • Etiketler
 • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz