evden eve nakliyat, araç kiralama

BORUYLA DEĞİL TÜPLERLE GELDİ

BORUYLA DEĞİL TÜPLERLE GELDİ

Erdoğan inat etti  ve başardı

Erdoğan inat etti ve başardı

Yağışlar debileri artırıdı

Yağışlar debileri artırıdı

HARUN ÜZREK’İN İÇİNE DOĞDU

HARUN ÜZREK’İN İÇİNE DOĞDU

AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ  BİR AY ERTELENDİ

AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ BİR AY ERTELENDİ

“Uzunköprü halkı ile ittifaktayız”
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 21 Şubat 2019 - 10:31:18
“Uzunköprü halkı ile ittifaktayız”

Seçim ziyaretlerinde halkın isteklerine kulak verdiklerini dile getiren MHP Belediye başkan adayı Şahin Şengül, “CHP’li, AK partili, İYİ partili seçmen kardeşlerimize gönlümüz ve kapımız sonuna kadar açıktır. Onları da gerçekten seviyoruz.. MHP sandıkta, ters köşe yapıp milleti şok edecektir.” dedi. MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Belediye Başkan adayı Şahin Şengül, halkın partiye olan inancının giderek arttığını, […]

Seçim ziyaretlerinde halkın isteklerine kulak verdiklerini dile getiren MHP Belediye başkan adayı Şahin Şengül, “CHP’li, AK partili, İYİ partili seçmen kardeşlerimize gönlümüz ve kapımız sonuna kadar açıktır. Onları da gerçekten seviyoruz.. MHP sandıkta, ters köşe yapıp milleti şok edecektir.” dedi.

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Belediye Başkan adayı Şahin Şengül, halkın partiye olan inancının giderek arttığını, Milliyetçi Hareket Partisi olarak Uzunköprü’de iktidara yürüdüklerini ve 31 Mart yerel seçimlerinde iddialı olduklarını vurgulayarak “Ziyaretlerimizi yapıyor ve halkımızın beklentilerini dinliyoruz. Halkımız ne isteğini söylüyor, bizler de nasıl bir belediyecilik hizmetinde bulunacağımızı anlatıyoruz. Ortaya çıkan tablo ise Uzunköprü halkının beklentilerine cevap verebilecek tek partinin Milliyetçi Hareket Partisi olduğudur. Bizler halkımızın ne istediğini görebiliyoruz. İnsanlar belediyeden menfaat beklemiyor, para dağıtmasını istemiyor, erzak yardımında bulunmasını istemiyor; sadece ve sadece hizmet istiyor.
“SONUNA KADAR İDDİALIYIZ”
“Seçmen kitlemizi kucaklayarak sadece bir grubun partisi değil, tüm Uzunköprü’nün belediye başkanı olmaya geliyoruz.” diyerek sözlerini sürdüren Şahin Şengül şöyle devam etti: “Hiçbir partinin iç hesaplarına karışmayız. Tüm seçmen kitlemizi kucaklayarak sadece bir grubun partisi değil, tüm Uzunköprü’nün belediye başkanı olmaya geliyoruz. Bu konuda da sonuna kadar iddialıyız. O, bu, şu demeden ayırt etmeden hizmet edeceğiz. Bizde kısır çekişmeler yoktur. Bizde akraba ahbap çavuş ilişkisi yoktur. Gelin-kaynana ilişkisi yoktur. Bizde ne olursan gel anlayışına sahip, yaratılanı yaradandan ötürü severek gerek CHP seçmen kardeşlerimize de gerek AK partili seçmen kardeşlerimize de gönlümüz ve kapımız sonuna kadar açıktır. Onları da gerçekten seviyoruz ve bu sevgimizi biz hizmete çeviriyoruz. Kimseyi ayırt etmiyoruz.
İYİ Parti’de bulunan arkadaşlarımıza da kapılarımız sonuna kadar açık. Sağda da bunları görüyoruz. Birçok İYİ Parti’ye giden kardeşlerimiz oraya gittiklerinden dolayı biraz muzdariplik yaşıyorlar, rahatsızlar. Herkesin siyasi ideolojisi saygı duymakla mükellefiz. Ama biz onların ağabeyi, babası değil, kardeşiyiz. Biz onları gönülden seviyoruz, kucaklıyoruz. Bu seçimde de oylarını MHP’ye kullanacaklarına gönülden inanıyoruz.”

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz