evden eve nakliyat, araç kiralama

BORUYLA DEĞİL TÜPLERLE GELDİ

BORUYLA DEĞİL TÜPLERLE GELDİ

Erdoğan inat etti ve başardı

Erdoğan inat etti ve başardı

Yağışlar debileri artırıdı

Yağışlar debileri artırıdı

HARUN ÜZREK’İN İÇİNE DOĞDU

HARUN ÜZREK’İN İÇİNE DOĞDU

AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ BİR AY ERTELENDİ

AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ BİR AY ERTELENDİ

TAPUYA ATM ŞART OLDU
 • Ana Sayfa » Gündem
 • 10 Nisan 2019 - 10:45:36
TAPUYA ATM ŞART OLDU

Uzunköprü tapu idaresinin B.Şehsuvarbey mahallesine taşınmasından memnun olan mahalle halkı tapu harcı için ilçe merkezine gitmenin zor olduğunu söyleyerek mahalleye ATM istedi. Büyükşehsuvarbey Mahallesi Muhtarı Kamil Dinç gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada ” Uzunköprü hükümet konağında yıllardır hizmet veren Tapu Müdürlüğü hükümet konağının yeniden yapılmak üzere yıkılma sürecinin başlamasından evvel Büyükşehsuvarbey Mahallesinde Çevre yolunda Büyükbaşar Apartmanının […]

Uzunköprü tapu idaresinin B.Şehsuvarbey mahallesine taşınmasından memnun olan mahalle halkı tapu harcı için ilçe merkezine gitmenin zor olduğunu söyleyerek mahalleye ATM istedi.

Büyükşehsuvarbey Mahallesi Muhtarı Kamil Dinç gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada ” Uzunköprü hükümet konağında yıllardır hizmet veren Tapu Müdürlüğü hükümet konağının yeniden yapılmak üzere yıkılma sürecinin başlamasından evvel Büyükşehsuvarbey Mahallesinde Çevre yolunda Büyükbaşar Apartmanının giriş katına taşınarak hizmet vermeye başladı. Tapu Dairemizin mahallemize gelmesinden dolayı son derece memnunuz. Büyükşehsuvarbey mahallemiz ilçemizin en gözde semtidir. Tapu Dairesinin mahallemize gelmesiyle mahallemize farklı bir misyon yüklenmiş olup yaratılan sinerji ile önümüzdeki günlerde çok daha yüksel katmadeğer yaratacağına inanıyoruz. Gerek Büyükşehsuvarbey Mahalle muhtarlığı ve mahalle halkı olarak gereken ilgiyi gösteriyoruz.
ATM İSTİYORUZ
Fakat bir sorunumuz var. Tapu Dairesinde işlem yaptıranlar genellikle 50 yaş üstü insanlar. Prosedür gereği işlemler yapılırken tapu harcı yatırmak için vatandaşın bankaya gitmesi gerekiyor. Kamu bankaları da Tapu Dairemize biraz uzak olduğu için Uzunköprü Tapu Müdürlüğünün konuşlandığı binanın uygun bir yerine kamu bankalarının birinin ATM getirip hayata geçirmesini Uzunköprü halkı adına ticari, sosyal ve yaşamsal bir yaklaşım biçimi olarak ivedikle arzuluyoruz “dedi.

 • Etiketler
 • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
 • Kullanıcı Adınız
 • Şifreniz