evden eve nakliyat, araç kiralama

Uzunköprü’de vatandaşın  gündeminde terminal yok!

Uzunköprü’de vatandaşın gündeminde terminal yok!

İŞBİLEN BÖYLE BİR UYGULAMAYI HAK ETTİ Mİ?

İŞBİLEN BÖYLE BİR UYGULAMAYI HAK ETTİ Mİ?

İCMALLER  ASKILARDAN İNDİ

İCMALLER ASKILARDAN İNDİ

UZUNKÖPRÜ’NÜN GURURU

UZUNKÖPRÜ’NÜN GURURU

Ekim nöbetinde kritik yıl

Ekim nöbetinde kritik yıl

SANAYİDEKİ İHRACATÇILARIMIZ 2020 YILINDAN UMUTLU
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 30 Aralık 2019 - 11:38:33
SANAYİDEKİ İHRACATÇILARIMIZ 2020 YILINDAN UMUTLU

İlçemiz Küçük Sanayi Sitesinde kısıtlı imkanlarıyla tarım ürünleri üreterek yıllardır Avrupa’ya ürünlerini pazarlayan ve ticaretlerini oldukça geliştiren ilçemizdeki Sanayi Sitesinde faaliyet gösteren Zef Tarım, Öz Tarım, Akar Tarım, Ceylan Tarım firmaları 2020 yılı için ihracattan ümitli olduklarını söylediler. Bu firmalar adına da bir açıklama yapan Zef Tarım yönetim kurulu başkanı Zahit Çakır ” ilçemiz Sanayi […]

İlçemiz Küçük Sanayi Sitesinde kısıtlı imkanlarıyla tarım ürünleri üreterek yıllardır Avrupa’ya ürünlerini pazarlayan ve ticaretlerini oldukça geliştiren ilçemizdeki Sanayi Sitesinde faaliyet gösteren Zef Tarım, Öz Tarım, Akar Tarım, Ceylan Tarım firmaları 2020 yılı için ihracattan ümitli olduklarını söylediler.

Bu firmalar adına da bir açıklama yapan Zef Tarım yönetim kurulu başkanı
Zahit Çakır ” ilçemiz Sanayi Sitemizdeki tesislerimizde ürettiğimiz tarım makinelerimizi hükümetimizin tanıdığı sınır ticareti kapsamında komşu ülkelerimiz Yunanistan ve Bulgaristan olmak üzere diğer Avrupa ülkelerine de ihraç ediyoruz. Ürünlerimiz Avrupalı firmalar tarafından beğenilmekte. Yapılan tarım faaliyetleri sonunda ürünlerimize daha fazla talep olmaktadır. Bugüne kadar firmalarımızı hep tanıtmakla uğraştık ve çok da başarılı olduk. 2020 yılından çok umutluyuz.
Daha şimdiden gelen talepleri karşılamakla meşgulüz. Ürünlerimize bu yıl Avrupa’dan çok daha fazla talep gelecek şuanda doların yükselmesi de bizler için bir avantaj olarak gözüküyor. Avrupa’dan gelen taleplerle daha fazla istihdam sağlayıp ülke ve ilçe ekonomimize daha fazla katma değer yaratacağız” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz