evden eve nakliyat, araç kiralama

BORUYLA DEĞİL TÜPLERLE GELDİ

BORUYLA DEĞİL TÜPLERLE GELDİ

Erdoğan inat etti  ve başardı

Erdoğan inat etti ve başardı

Yağışlar debileri artırıdı

Yağışlar debileri artırıdı

HARUN ÜZREK’İN İÇİNE DOĞDU

HARUN ÜZREK’İN İÇİNE DOĞDU

AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ  BİR AY ERTELENDİ

AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ BİR AY ERTELENDİ

SAADET PARTİSİNİN UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ENVER YAZAN “Stresli Şehirleri değil huzurlu şehirleri inşa edeceğiz”
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 31 Ocak 2019 - 11:32:31
SAADET PARTİSİNİN UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ENVER YAZAN “Stresli Şehirleri değil huzurlu şehirleri inşa edeceğiz”

31 Mart 2019 Pazar günü ülke genelinde yapılacak mahalli seçimler öncesi Saadet Partisi Uzunköprü Belediye Başkan Adayı tanıtım toplantısını geçtiğimiz Pazartesi günü ilçe binasında yaptığı toplantıda basına tanıttı.Saadet Partisinin tanıtım toplantısına İl Başkanı Ali Erhan Demirkıran,İlçe Başkanı Recai Taşkın,Edirne Belediye Başkan Adayı Mansur İriş ve partililer katıldı. Saadet Partisi Uzunköprü Belediye Başkan Adayı Enver Yazan […]

31 Mart 2019 Pazar günü ülke genelinde yapılacak mahalli seçimler öncesi Saadet Partisi Uzunköprü Belediye Başkan Adayı tanıtım toplantısını geçtiğimiz Pazartesi günü ilçe binasında yaptığı toplantıda basına tanıttı.Saadet Partisinin tanıtım toplantısına İl Başkanı Ali Erhan Demirkıran,İlçe Başkanı Recai Taşkın,Edirne Belediye Başkan Adayı Mansur İriş ve partililer katıldı.

Saadet Partisi Uzunköprü Belediye Başkan Adayı Enver Yazan yaptığı açıklamada ” 1944 Uzunköprü doğumlu olduğunu, 15 yaşında Almanya’ya gittiğini, 40 yıldır Almanya’da çalıştığını her sene belirli günlerde köyü Malkoça geldiğini tarımla uğraştığını evli ve 2 çocuk babası olduğunu söyledi. Enver Yazan “Uzunköprü, Osmanlı Devleti tarafından Rumeli’de kurulan ilk Türk şehridir.Böyle önemli ve mübarek bir şehre belediye başkan adayı olmak büyük bir onurdur. Ankara’da yapılan toplantıda belediye başkanlarımıza CEPSİZ CEKET giydirildi. Peki CEPSİZ CEKET ne demektir? Cepsiz Ceket; Ahlaklı ve liyakatlı siyasetin,belediyeciliğin giydiği cekettir.Cepsiz Ceket; Saklayacak tek bir çıkarı ve haram lokması olmayanların ceketidir. Cepsiz Ceket; Kendi değil,halkı kazansın diye belediyecilik yapanların ceketidir. Cepsiz Ceket; Şehidin,gazinin bu vatan için verdikleri zihninden asla çıkarmayanların ceketidir. Biz yolsuzluğun,usulsüzlüğün kökünü kazıyacağız.Yandaş belediyeciliğinden vatandaş belediyeciliğine geçeceğiz.İsraf etmeyeceğiz,ettirmeyeceğiz.Çalmayacağız,çaldırmayacağız.Çalıyorlar ama çalışıyorlar,anlayışını yıkıp,çalmadan nasıl çalışılacağını göstereceğiz.Yerel sanayileşmeye öncülük edeceğiz.Stres şehirleri değil,huzur şehirleri inşa edeceğiz. Uzunköprü’ye güzel bir Pazar yeri hala yapılamadı.Otobüs Terminalimiz içler acısı. Çalışanlar son derece zor şartlar altında,barakalardan hizmet vermeye çalışıyor. Saadet Partisi olarak biz “Yaşanabilir bir Uzunköprü” için yola çıkıyoruz. Seçimlerin hayırlara vesile olmasını diliyorum dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz