evden eve nakliyat, araç kiralama

BORUYLA DEĞİL TÜPLERLE GELDİ

BORUYLA DEĞİL TÜPLERLE GELDİ

Erdoğan inat etti  ve başardı

Erdoğan inat etti ve başardı

Yağışlar debileri artırıdı

Yağışlar debileri artırıdı

HARUN ÜZREK’İN İÇİNE DOĞDU

HARUN ÜZREK’İN İÇİNE DOĞDU

AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ  BİR AY ERTELENDİ

AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ BİR AY ERTELENDİ

Nereye Park Edeceğiz?
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 9 Ağustos 2019 - 10:00:57
Nereye Park Edeceğiz?

Vatandaşlarımız Otopark Sorununu Çözmenin Yollarını arıyor.. Uzunköprü’de otopark sorunu, özellikle merkezi yerlerde zahmetli bir hal alırken vatandaşlar çözüm için de yeni yollar üzerinde çalışmaya devam ediliyor. Mahalle aralarındaki boş arsalar park yerleri, bu konunun çözümlenmesine yardımcı olsa da trafiğe çıkan araç sayısı arttıkça park edecek yer bulmak giderek güçleşiyor. Bayram alışverişi için ilçe merkezinde vatandaşlarımız […]

Vatandaşlarımız Otopark Sorununu Çözmenin Yollarını arıyor..

Uzunköprü’de otopark sorunu, özellikle merkezi yerlerde zahmetli bir hal alırken vatandaşlar çözüm için de yeni yollar üzerinde çalışmaya devam ediliyor. Mahalle aralarındaki boş arsalar park yerleri, bu konunun çözümlenmesine yardımcı olsa da trafiğe çıkan araç sayısı arttıkça park edecek yer bulmak giderek güçleşiyor.
Bayram alışverişi için ilçe merkezinde vatandaşlarımız bir arabanın park yerinden çıkması için defalarca tur attığını görüyoruz. Araç sayısının giderek arttığı ilçemizin bir çok cadde ve sokağında boş arsalar var. Vatandaşlarımız boş arsa sahipleri ile belediyenin görüşmesini istiyorlar.
Otopark sorununu çözmenin en hızlı yanı boş arsalardır diyen vatandaşlarımız “trafik yoğunluğu ilçe merkezine yakın caddelerde oluyor. Buralarda boş arsalar var. İnşaat ne zaman yapılacağı belli değil.

Belediye başkanımız bu arsa sahipleri ile görüşse, engebeli olan alan düzlense, mıcır veya taş döşense geçicide olsa park sorunumuz çözülür. Belediye’den bu isteğimize olumlu cevap bekliyoruz. Durarak, düşünerek sorunlarımızı çözemeyiz”dediler.
Uzunköprü belediye başkanı Özlem Becan’ın bu basit ve hassas konuyu gündeme alacağını düşünüyoruz. Kesin çözüm olmasada ihtiyaçlarımızı karşılayabileceğimiz güzel ve ucuz bir proje. İnşallah kış gelmeden gerekli çalışmalar yapılır.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz