evden eve nakliyat, araç kiralama

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA  ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF  SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

MUHTARLARDAN ÖZLEM BECAN’A MORAL DESTEĞİ
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 7 Şubat 2019 - 11:05:13
MUHTARLARDAN ÖZLEM BECAN’A  MORAL DESTEĞİ

CHPUzunköprü Belediye Başkan Adayı Özlem Becan geçtiğimiz hafta Garden Park’ta bir kahvaltı düzenle-yerek muhtarlarla bir araya geldi. Başkan Adayı Özlem Becan’ın kahvaltısına CHP Uzunköprü İlçe Başkanı Muammer Çetiner, Yönetim kurulu üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri Enver Erkan, Arda Yüce, Muhtarlar Derneği Başkanı Hayati Balkan ile köy ve mahalle muhtarları katıldı. Özlem Becan yaptığı konuşmada “saygıdeğer […]

CHPUzunköprü Belediye Başkan Adayı Özlem Becan geçtiğimiz hafta Garden Park’ta bir kahvaltı düzenle-yerek muhtarlarla bir araya geldi. Başkan Adayı Özlem Becan’ın kahvaltısına CHP Uzunköprü İlçe Başkanı Muammer Çetiner, Yönetim kurulu üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri Enver Erkan, Arda Yüce, Muhtarlar Derneği Başkanı Hayati Balkan ile köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Özlem Becan yaptığı konuşmada “saygıdeğer muhtarlarımız davetimize icabetinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Demokrasinin vazgeçilmez unsuru yerel yönetimlerin ilk temsilcisi muhtarlarımızdır. Saygıdeğer muhtarlarımız 7/24 doğumdan ölüme kadar görev yapmaktadırlar. Muhtarlarımızın halkla birebir olan diyaloglarından zaman zaman bir araya gelerek mahallerimizin ve halkımızın istemlerini saptayıp çözüm için projeler hazırlayacağız. Muhtarlarımızın sağ duyusuna inanıyoruz onlara da seçimlerde başarılar diliyorum” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz