evden eve nakliyat, araç kiralama

Uzunköprü’de vatandaşın  gündeminde terminal yok!

Uzunköprü’de vatandaşın gündeminde terminal yok!

İŞBİLEN BÖYLE BİR UYGULAMAYI HAK ETTİ Mİ?

İŞBİLEN BÖYLE BİR UYGULAMAYI HAK ETTİ Mİ?

İCMALLER  ASKILARDAN İNDİ

İCMALLER ASKILARDAN İNDİ

UZUNKÖPRÜ’NÜN GURURU

UZUNKÖPRÜ’NÜN GURURU

Ekim nöbetinde kritik yıl

Ekim nöbetinde kritik yıl

MUHTARLARDAN ÖZLEM BECAN’A MORAL DESTEĞİ
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 7 Şubat 2019 - 11:05:13
MUHTARLARDAN ÖZLEM BECAN’A  MORAL DESTEĞİ

CHPUzunköprü Belediye Başkan Adayı Özlem Becan geçtiğimiz hafta Garden Park’ta bir kahvaltı düzenle-yerek muhtarlarla bir araya geldi. Başkan Adayı Özlem Becan’ın kahvaltısına CHP Uzunköprü İlçe Başkanı Muammer Çetiner, Yönetim kurulu üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri Enver Erkan, Arda Yüce, Muhtarlar Derneği Başkanı Hayati Balkan ile köy ve mahalle muhtarları katıldı. Özlem Becan yaptığı konuşmada “saygıdeğer […]

CHPUzunköprü Belediye Başkan Adayı Özlem Becan geçtiğimiz hafta Garden Park’ta bir kahvaltı düzenle-yerek muhtarlarla bir araya geldi. Başkan Adayı Özlem Becan’ın kahvaltısına CHP Uzunköprü İlçe Başkanı Muammer Çetiner, Yönetim kurulu üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri Enver Erkan, Arda Yüce, Muhtarlar Derneği Başkanı Hayati Balkan ile köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Özlem Becan yaptığı konuşmada “saygıdeğer muhtarlarımız davetimize icabetinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Demokrasinin vazgeçilmez unsuru yerel yönetimlerin ilk temsilcisi muhtarlarımızdır. Saygıdeğer muhtarlarımız 7/24 doğumdan ölüme kadar görev yapmaktadırlar. Muhtarlarımızın halkla birebir olan diyaloglarından zaman zaman bir araya gelerek mahallerimizin ve halkımızın istemlerini saptayıp çözüm için projeler hazırlayacağız. Muhtarlarımızın sağ duyusuna inanıyoruz onlara da seçimlerde başarılar diliyorum” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz