evden eve nakliyat, araç kiralama

BORUYLA DEĞİL TÜPLERLE GELDİ

BORUYLA DEĞİL TÜPLERLE GELDİ

Erdoğan inat etti  ve başardı

Erdoğan inat etti ve başardı

Yağışlar debileri artırıdı

Yağışlar debileri artırıdı

HARUN ÜZREK’İN İÇİNE DOĞDU

HARUN ÜZREK’İN İÇİNE DOĞDU

AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ  BİR AY ERTELENDİ

AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ BİR AY ERTELENDİ

MUHTARLAR BALKAN’LA DEVAM DEDİ
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 2 Mayıs 2019 - 10:40:54
MUHTARLAR BALKAN’LA  DEVAM DEDİ

31 Mart yerel seçimlerinde Kavacık köyünde girdiği muhtarlık seçimini kaybeden Uzunköprü muhtarlar derneği başkanı Hayati Balkan, dernek başkanlığını yönetimi ile bırakmak istedi. Muhtarlar yeni seçilen muhtarların 6 aylık süresinin dolmasını beklediklerini söyleyerek Hayati Balkan’ın başkanlığı bırakmamasını istediler. Muhtarlar Derneği Başkanlığı için Başkan Hayati Balkan ile yaptığımız görüşmede ” derneğimizin kongre sürecinin tamamlanmasına daha bir yıl […]

31 Mart yerel seçimlerinde Kavacık köyünde girdiği muhtarlık seçimini kaybeden Uzunköprü muhtarlar derneği başkanı Hayati Balkan, dernek başkanlığını yönetimi ile bırakmak istedi. Muhtarlar yeni seçilen muhtarların 6 aylık süresinin dolmasını beklediklerini söyleyerek Hayati Balkan’ın başkanlığı bırakmamasını istediler.

Muhtarlar Derneği Başkanlığı için Başkan Hayati Balkan ile yaptığımız görüşmede ” derneğimizin kongre sürecinin tamamlanmasına daha bir yıl var. 31 Mart seçimlerini sonrası ben dernek başkanlığını bütün muhtar arkadaşlarıma hemen bırakmaya hazır olduğumu ilettim. İstekleri takdirde hemen seçim yapabileceklerini söyledim. Muhtar arkadaşlarım yeni seçilen 19 tane yeni muhtarımız var. O arkadaşlarımız derneğimiz tüzüğüne göre seçimde oy kullanabilmeleri için 6 aylık üyelik sürecini tamamlamaları gerekiyor dediler. Ayrıca bütün muhtarlar sayın Başkanım biz sizin yönetiminizden memnunuz. Şu anda hiçbir tasarruf yapmanıza gerek. Yeni muhtar arkadaşlarımız üyelik vasfına kavuştukları an bu konuyu tekrar görüşebiliriz. Şuanda siz görevinize devam edin dediler ve Uzunköprü Muhtarlar Derneği’nin seçimli kongresi Kasım ayında yapılacak. Yıllardır beraber çalıştığım muhtar arkadaşlarıma teşekkür ediyor, yeni seçilecek olan başkan ve yönetime başarılar dilerim. Bize ne görev düşürse yapmaya hazırız”dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz