evden eve nakliyat, araç kiralama

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA  ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF  SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Köylerde içme suyu sorunu kalmayacak
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 16 Mayıs 2019 - 10:34:42
Köylerde içme suyu  sorunu kalmayacak

Ak parti il genel meclis üyesi Nedret Akbulut 2019 yılı içerisinde KÖYDES desteği ile köylerimizin alt yapı ve içme suyu sorunun biteceğini söyledi. 2019 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu’nda, Köylerin Altyapısının Desteklenmesi Projesi (KÖYDES) kapsamında Edirne iline 1 milyar 496 milyon 700 bin lira ödenek tahsis edildiğini söyleyen Akbulut “Uzunköprü’ye düşen pay 3 milyon 427 […]

Ak parti il genel meclis üyesi Nedret Akbulut 2019 yılı içerisinde KÖYDES desteği ile köylerimizin
alt yapı ve içme suyu sorunun biteceğini söyledi.

2019 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu’nda, Köylerin Altyapısının Desteklenmesi Projesi (KÖYDES) kapsamında Edirne iline 1 milyar 496 milyon 700 bin lira ödenek tahsis edildiğini söyleyen Akbulut “Uzunköprü’ye düşen pay 3 milyon 427 bin 481 lira. Bu çok önemli bir rakam. Uzunköprü yine en fazla payı alıyor” dedi.
AK Parti Uzunköprü İl Genel Meclis Üyesi Nedret Akbulut, “İçme suyu, kanalizasyon ve ulaştırma alanlarında harcama yapılacak. Dağılım olarak içme suyuyla ilgili Hamidiye su gurubu, Alıç, Harmanlı, Kurttepe, Eskiköy, Ömerbey, Dereköy, Karapınar, Kadıköy, Balabanköy ve Yağmurca Köylerinin içme suyu ile ilgili sıkıntılar giderilecek. Kanalizasyon olarak Kurtbey, Kavacık, Aslıhan ve Salarlı köylerinde çalışma olacak. Ulaşım Noktasında Türkobası-Kurtbey yolundaki köprü yapımı ve köylere parke taşı alımı olarak harcama yapılacak” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz