evden eve nakliyat, araç kiralama

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA  ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF  SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

KIRCASALİHTE CHP KIL PAYI
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 5 Nisan 2019 - 10:23:15
KIRCASALİHTE CHP KIL PAYI

KIRAN KIRANA GEÇEN SEÇİMLERDE CHP: 1138, AK PARTİ:1052 OY ALDI 10 yıldır CHP yönetimindeki Kırcasalih beldemizde yine CHP’li Hüseyin Tütüncü başkan seçildi. İlçemizin tek beldesi Kırcasalih’te Belediye Başkanlık görevini 10 yıldır Suat Karakaş ve meclis üyeleri yönetiyordu. 31 Mart 2019 mahalli seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi Kırcasalih Belediye seçimlerinde CHP’den Hüseyin Tütüncü’yü aday gösterirken, […]

KIRAN KIRANA GEÇEN SEÇİMLERDE CHP: 1138, AK PARTİ:1052 OY ALDI

10 yıldır CHP yönetimindeki Kırcasalih beldemizde yine CHP’li Hüseyin Tütüncü başkan seçildi.

İlçemizin tek beldesi Kırcasalih’te Belediye Başkanlık görevini 10 yıldır Suat Karakaş ve meclis üyeleri yönetiyordu. 31 Mart 2019 mahalli seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi Kırcasalih Belediye seçimlerinde CHP’den Hüseyin Tütüncü’yü aday gösterirken, Adalet ve Kalkınma Partisi de Necmettin Parazil’i aday gösterdi. Her iki partinin adayları Kırcasalih’de bu seçimlerde kapı kapı, ev ev gezerek seçmene projelerini anlattılar ve oy talep ettiler. Geçtiğimiz Pazar günü yapılan seçimin sonuçlarında Kırcasalihte 2517 seçmenden 2202’si oy kullanırken 103 oy geçersiz sayıldı. Saadet Partisi : 12 oy, Adalet ve Kalkınma Partisi: 1052 oy, Cumhuriyet Halk Partisi: 1138 oy aldı. Bu sonuçlarla Cumhuriyet Halk Partisi 86 oy farkıyla seçimi kazanıp Belediye Başkanı Hüseyin Tütüncü ve meclis üyeleri 5 yıl süreyle Kırcasalih Beldesini yönetecekler. Kırcasalih Belediye başkanı Hüseyin tütüncü’ye başarılar diliyoruz.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz