evden eve nakliyat, araç kiralama

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA  ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF  SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Kırcasalih Muhabirimiz Engin Özcan Muhtar adayı
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 28 Mart 2019 - 10:54:00
Kırcasalih Muhabirimiz  Engin Özcan Muhtar adayı

Kırcasalih’nin Türkiye’de ün yapmış Lakabıyla tanınan “may’kı” bu dönem yine Okullar mahallesinden muhtar adayı oldu. 2004 seçimlerinde 17 oyla muhtarlığı kaptıran Engin Özcan bu yıl tekrar aday olması mahalle halkı tarafından ikna edildi. Gazetemizde fahri muhabirlik yapan Engin Özcan Kırcasalih için bir web sitesi hazırlamış burada vefat edenleri dünyaya gelen bebekleri düğünleri mevlütleri Kırcasalih’te olup […]

Kırcasalih’nin Türkiye’de ün yapmış Lakabıyla tanınan “may’kı” bu dönem yine Okullar mahallesinden muhtar adayı oldu.

2004 seçimlerinde 17 oyla muhtarlığı kaptıran Engin Özcan bu yıl tekrar aday olması mahalle halkı tarafından ikna edildi.
Gazetemizde fahri muhabirlik yapan Engin Özcan Kırcasalih için bir web sitesi hazırlamış burada vefat edenleri dünyaya gelen bebekleri düğünleri mevlütleri Kırcasalih’te olup bitenleri ve siyasi gelişmeleri saati saatine bildirerek bütün dünyadaki Kırcasalih’lileri birleştiriyor.
Engin Özcan’ın babası Bahri Özcan Kırcasalih’te 15 yıl belediye başkanlığı yapmıştı. Aileden idareci olan Engin Özcan hazırladıgı afişte “mahallem için ekibimle hizmet için varım” dedi. Kırcasalih’te renkli kişiliğiyle 7’den 70’e tüm kesimin sevdiği Engin Özcan “en iyi hizmet zamanında verilen hizmettir ücret için değil hizmet için varız” diyerek, Okullar mahallesinde bulunan seçmenlerinden oy istiyor

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz