evden eve nakliyat, araç kiralama

BORUYLA DEĞİL TÜPLERLE GELDİ

BORUYLA DEĞİL TÜPLERLE GELDİ

Erdoğan inat etti  ve başardı

Erdoğan inat etti ve başardı

Yağışlar debileri artırıdı

Yağışlar debileri artırıdı

HARUN ÜZREK’İN İÇİNE DOĞDU

HARUN ÜZREK’İN İÇİNE DOĞDU

AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ  BİR AY ERTELENDİ

AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ BİR AY ERTELENDİ

İYİ PARTİ KÜPLÜ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI RAİF TAŞKIN “KÜPLÜ ARTIK İYİ OLACAK”
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 14 Mart 2019 - 11:20:41
İYİ PARTİ KÜPLÜ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI RAİF TAŞKIN “KÜPLÜ ARTIK İYİ OLACAK”

31 Mart 2019 mahalli seçimlerinde Meriç İlçesi Küplü Beldesinden İyi Parti Belediye Başkan Adayı olan ve geçmişte 1 dönem Küplü Belediye Başkanlığı yapan tecrübeli kaptan Raif Taşkın, bu seçimde iddialı olarak yaptığı çalışmalarla Küplülülerin tekrar takdirini kazanıyor. Başkan adayı Raif Taşkın Küplü Beldesinden ev ev gezerek mahalle ve kahvehane ziyaretlerinde Küplü’lülerle bire bir temas ediyor […]

31 Mart 2019 mahalli seçimlerinde Meriç İlçesi Küplü Beldesinden İyi Parti Belediye Başkan Adayı olan ve geçmişte 1 dönem Küplü Belediye Başkanlığı yapan tecrübeli kaptan Raif Taşkın, bu seçimde iddialı olarak yaptığı çalışmalarla Küplülülerin tekrar takdirini kazanıyor.
Başkan adayı Raif Taşkın Küplü Beldesinden ev ev gezerek mahalle ve kahvehane ziyaretlerinde Küplü’lülerle bire bir temas ediyor ve yeni projelerini şöyle anlatıyor.Raif Taşkın’ın Küplü için hayati önem taşıyan yeni projelerinden bazıları şöyle; Alt yapıdan kaynaklanan düzensiz plansız yapılanmayı yeniden ele alıp en kısa sürede düzenlenecektir.

Yağmur suları ve kanalizasyon yapıları yeniden kontrol edilip, arıza gösteren yerleri en kısa sürede onarılacak, Alt yapıya paralel atık su tesisleri kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.
Yıllardır Küplü beldemizde yağmur sularından meydana gelen taşkınlar
Küplü Beldemizde ivedilikle yapılması gereken iki kanal projesi ve köprü yapımı süratle hayata geçirilecektir. Bağlar sokağından bağlık mevkiinden süzülen suların ulaştığı ve taşkına dönüştüğü kanal güneybatı kısmında ki kanal çalışması ve köprüsü ve Kuzey batı kısmında meydana gelen taşkın sularla ilgili kanal çalışması yaz mevsimi itibari ile bitirilecektir.
Mevcut bulunan, tarafımızdan 2009-2014 yılları arasında yapılan kapalı araç garajı yeniden düzenlenerek yazlık düğün salonuna çevrilecektir.Yeni araç garaj yerimiz kullanılmakta bulunan su pompalarının yeri tahminen 3 metrekare alan içerisinde yapılacaktır.
Kapalı düğün salonumuz çevre düzenlemesi yapılarak modern ve çağdaş bir şekle dönüştürüleği gibi vatandaşlarımızdan kullanım bedeli kesinlikle alınmayacaktır. Düğün yapan vatandaşlarımıza belediye imkanları sonuna kadar açılacaktır.
Gazi mahallesinde bulunan camii 750 kişi kapasiteli 3 bin metrekare üzerinde bir alanda yenisi yapılacaktır.
Küplü beldemize yakışan 21. Yüzyıla laik olacak bir Pazar yeri yapılacaktır. Beldemiz çekim merkezi haline getirilecektir.
Gençlerimize yönelik boş vakitlerinde el sanatları müzik ve yöresel folklor grupları oluşturulacaktır. Tespit edilen erkek ve kız folklor ekibimiz belediye bünyesinde asgari ücret ve sigortalı olarak faaliyet göstereceklerdir. Kültür ve Turizm İl müdürlüğü katkılarıyla öğretmen sağlanacaktır.
Beldemize ait içme sularımızın daha nitelikli bir duruma getirilebilmesi için yeni bir arıtma tesisi kurulacaktır.
Vatandaşlarımıza sunulacak olan arıtılmış su mevcut bulunan fiyattan yüzde 20 oranında indirim yapılıp vatandaşlarımıza sunulacaktır.
Sevgili Küplü’lüler. 18 gün sonra sandığa gideceksiniz İnanıyorumki sizin oylarınızla Küplü İYİ olacak”

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz