evden eve nakliyat, araç kiralama

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA  ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF  SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

İl Genel meclisinde Encümen üyeliği aldık
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 19 Nisan 2019 - 17:46:45
İl Genel meclisinde  Encümen üyeliği aldık

31 Mart Yerel Seçimleri’nin ardından Edirne İl Genel Meclisi ilk toplantısını seçimlerle geçirdi.Tüm Meclis üyelerini katılımıyla yapılan Nisan ayı olağan toplantısında Meclis Başkanlığı’na yeniden seçilen CHP’li Mehmet Geçmiş, yeni dönemde Edirne’ye önemli hizmetler yapmayı hedeflediklerini söyledi. CHP Uzunköprü il genel meclis üyesi Mustafa Üstün Encümen üyeliğine seçildi. Toplamda 15 CHP, 11 Ak Parti ve 2 […]

31 Mart Yerel Seçimleri’nin ardından Edirne İl Genel Meclisi ilk toplantısını seçimlerle geçirdi.Tüm Meclis üyelerini katılımıyla yapılan Nisan ayı olağan toplantısında Meclis Başkanlığı’na yeniden seçilen CHP’li Mehmet Geçmiş, yeni dönemde Edirne’ye önemli hizmetler yapmayı hedeflediklerini söyledi. CHP Uzunköprü il genel meclis üyesi Mustafa Üstün Encümen üyeliğine seçildi.
Toplamda 15 CHP, 11 Ak Parti ve 2 İYİ Parti’li üyenin oluşturduğu il genel meclisinin ilk toplantısında Başkan Vekilliği seçiminde CHP grubundan Şenol Kılıç ile Ak Parti grubundan Nedret Akbulut yarıştı. CHP’li Kılıç 17 oyla meclis birinci başkanvekili seçilirken, Akbulut 11 oyda kaldı.
KATİP ÜYELER DE BELLİ OLDU

İl Genel Meclisi’nin yeni katip üyeleri ise CHP grubundan Kutay Özköse ile Sezgin Gündoğdu olurken, yedek üyeliklere ise yine CHP grubundan Erdinç Can ile İsmail Alış seçildi. Yapılan seçimlerin ardından yeni il genel meclis üyeleri kürsüye çıkarak kendilerini tanıttı. İl Genel Meclisi’nin bugünkü oturumda ise komisyon seçimleri gerçekleştirilecek.
ENCÜMEN’DE UZUN ARADAN SONRA KADIN ÜYE
İl Genel Meclisi Encümen Üyeliği seçimlerinde CHP ve AK Parti birer liste çıkardı. İYİ Parti’nin aday çıkarmayarak desteklediği CHP Encümen için Çiğdem Gegeoğlu, Erdinç Can ve Mustafa Üstün’ü aday gösterdi. AK Parti ise Tamer Karadağ, İsmet Özçifçi ve Halil Bayazıt’ı önerdi. Gerçekleştirilen gizli oy usulü seçimin ardından CHP’nin listesi 17 olarak encümen üyeliğine seçildi. Böylece uzun aradan sonra İl Genel Meclisi’nin encümen üyeliğine ilk kez bir kadın üye girmiş oldu.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz