evden eve nakliyat, araç kiralama

BORUYLA DEĞİL TÜPLERLE GELDİ

BORUYLA DEĞİL TÜPLERLE GELDİ

Erdoğan inat etti  ve başardı

Erdoğan inat etti ve başardı

Yağışlar debileri artırıdı

Yağışlar debileri artırıdı

HARUN ÜZREK’İN İÇİNE DOĞDU

HARUN ÜZREK’İN İÇİNE DOĞDU

AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ  BİR AY ERTELENDİ

AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ BİR AY ERTELENDİ

İl Genel meclisinde Encümen üyeliği aldık
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 19 Nisan 2019 - 17:46:45
İl Genel meclisinde  Encümen üyeliği aldık

31 Mart Yerel Seçimleri’nin ardından Edirne İl Genel Meclisi ilk toplantısını seçimlerle geçirdi.Tüm Meclis üyelerini katılımıyla yapılan Nisan ayı olağan toplantısında Meclis Başkanlığı’na yeniden seçilen CHP’li Mehmet Geçmiş, yeni dönemde Edirne’ye önemli hizmetler yapmayı hedeflediklerini söyledi. CHP Uzunköprü il genel meclis üyesi Mustafa Üstün Encümen üyeliğine seçildi. Toplamda 15 CHP, 11 Ak Parti ve 2 […]

31 Mart Yerel Seçimleri’nin ardından Edirne İl Genel Meclisi ilk toplantısını seçimlerle geçirdi.Tüm Meclis üyelerini katılımıyla yapılan Nisan ayı olağan toplantısında Meclis Başkanlığı’na yeniden seçilen CHP’li Mehmet Geçmiş, yeni dönemde Edirne’ye önemli hizmetler yapmayı hedeflediklerini söyledi. CHP Uzunköprü il genel meclis üyesi Mustafa Üstün Encümen üyeliğine seçildi.
Toplamda 15 CHP, 11 Ak Parti ve 2 İYİ Parti’li üyenin oluşturduğu il genel meclisinin ilk toplantısında Başkan Vekilliği seçiminde CHP grubundan Şenol Kılıç ile Ak Parti grubundan Nedret Akbulut yarıştı. CHP’li Kılıç 17 oyla meclis birinci başkanvekili seçilirken, Akbulut 11 oyda kaldı.
KATİP ÜYELER DE BELLİ OLDU

İl Genel Meclisi’nin yeni katip üyeleri ise CHP grubundan Kutay Özköse ile Sezgin Gündoğdu olurken, yedek üyeliklere ise yine CHP grubundan Erdinç Can ile İsmail Alış seçildi. Yapılan seçimlerin ardından yeni il genel meclis üyeleri kürsüye çıkarak kendilerini tanıttı. İl Genel Meclisi’nin bugünkü oturumda ise komisyon seçimleri gerçekleştirilecek.
ENCÜMEN’DE UZUN ARADAN SONRA KADIN ÜYE
İl Genel Meclisi Encümen Üyeliği seçimlerinde CHP ve AK Parti birer liste çıkardı. İYİ Parti’nin aday çıkarmayarak desteklediği CHP Encümen için Çiğdem Gegeoğlu, Erdinç Can ve Mustafa Üstün’ü aday gösterdi. AK Parti ise Tamer Karadağ, İsmet Özçifçi ve Halil Bayazıt’ı önerdi. Gerçekleştirilen gizli oy usulü seçimin ardından CHP’nin listesi 17 olarak encümen üyeliğine seçildi. Böylece uzun aradan sonra İl Genel Meclisi’nin encümen üyeliğine ilk kez bir kadın üye girmiş oldu.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz