evden eve nakliyat, araç kiralama

TİCARET BORSASI ESKİ MECLİS BAŞKANI MEHMET ARDA“LİSANSLI DEPOLUCUK İÇİN  7 YILDIR NEDEN BEKLEDİNİZ?”

TİCARET BORSASI ESKİ MECLİS BAŞKANI MEHMET ARDA“LİSANSLI DEPOLUCUK İÇİN 7 YILDIR NEDEN BEKLEDİNİZ?”

ŞALVAR GİYDİ  ÜZÜM TOPLADI

ŞALVAR GİYDİ ÜZÜM TOPLADI

UYUYAN DEV UYANIYOR MU?

UYUYAN DEV UYANIYOR MU?

TARİHİ ÇEŞMELERİMİZİN RESTORASYONU BAŞLADI

TARİHİ ÇEŞMELERİMİZİN RESTORASYONU BAŞLADI

LİSANSLI DEPOCULUK TAMAM

LİSANSLI DEPOCULUK TAMAM

HASTANEMİZE 17 DOKTOR BİRDEN ATANIYOR
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 6 Eylül 2019 - 09:58:24
HASTANEMİZE 17 DOKTOR BİRDEN ATANIYOR

Uzunköprü Devlet hastanesine önümüzdeki ay 17 doktor ataması yapılacak. AK parti ilçe başkanı Kadir Bilgin ve İl genel meclis üyesi Nedret Akbulut Edirne İl Sağlık Müdürlüğü’ne yaptıkları ziyarette Dr. Ali Cengiz Kalkan ile görüşerek hastanenin başhekiminin en kısa zamanda göreve başlayacağını açıkladılar. AK parti ilçe başkanı Kadir Bilgin ” 1 adet genel cerrahi uzmanı, Enfeksiyon […]

Uzunköprü Devlet hastanesine önümüzdeki ay 17 doktor ataması yapılacak. AK parti ilçe başkanı Kadir Bilgin ve İl genel meclis üyesi Nedret Akbulut Edirne İl Sağlık Müdürlüğü’ne yaptıkları ziyarette Dr. Ali Cengiz Kalkan ile görüşerek hastanenin başhekiminin en kısa zamanda göreve başlayacağını açıkladılar.
AK parti ilçe başkanı Kadir Bilgin ” 1 adet genel cerrahi uzmanı, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Dahiliye Uzmanı, Kadın Doğum Uzmanı, Çocuk Hastalıkları Uzmanı, Röntgen Uzmanı, Acil servislerimizde hizmet edecek 9 doktor ile Aile İlçe Sağlık Merkezinde görev yapmak üzere 2 doktor atamasının sözünü aldık. Atanacak hekimler Ekim ayı başında ilçemiz devlet hastanesinde sağlık merkezlerinde göreve başlayacak. Ayrıca İlçemiz Başhekimlik görevi için iki aday belirlenmiş olup haklarındaki güvenlik soruşturmalarının devam ettiğini soruşturma sonunda en kısa sürede Uzunköprü Devlet Hastanesine başhekim atanacağını söyledi”.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz