evden eve nakliyat, araç kiralama

Uzunköprü’de vatandaşın  gündeminde terminal yok!

Uzunköprü’de vatandaşın gündeminde terminal yok!

İŞBİLEN BÖYLE BİR UYGULAMAYI HAK ETTİ Mİ?

İŞBİLEN BÖYLE BİR UYGULAMAYI HAK ETTİ Mİ?

İCMALLER  ASKILARDAN İNDİ

İCMALLER ASKILARDAN İNDİ

UZUNKÖPRÜ’NÜN GURURU

UZUNKÖPRÜ’NÜN GURURU

Ekim nöbetinde kritik yıl

Ekim nöbetinde kritik yıl

HASTANEMİZDE BAŞARILI BEYİN AMELİYATLARINA BİR YENİSİ EKLENDİ
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 30 Aralık 2019 - 11:34:35
HASTANEMİZDE BAŞARILI BEYİN  AMELİYATLARINA BİR YENİSİ EKLENDİ

Uzun bir süredir ilçemiz Devlet Hastanesinde başarı ile görevini sürdüren Beyin Cerrahi Op.Dr.Serhat Akyel geçtiğimiz günlerde İpsala Karaağaç Köyü kökenli ilçemizde ikamet eden eski muhtar Sadık Geçkin’i yaşadığı beyin kanaması rahatsızlığı sonrasında hastanemizde yaptığı başarılı bir ameliyatla hayata dönmesini sağladı. Gazetemiz olarak yaptığımız araştırmada Beyin Cerrahi Doktorumuz Serhat Akyel Devlet Hastanemizin imkanları dahilinde çok başarılı […]

Uzun bir süredir ilçemiz Devlet Hastanesinde başarı ile görevini sürdüren Beyin Cerrahi Op.Dr.Serhat Akyel geçtiğimiz günlerde İpsala Karaağaç Köyü kökenli ilçemizde ikamet eden eski muhtar Sadık Geçkin’i yaşadığı beyin kanaması rahatsızlığı sonrasında hastanemizde yaptığı başarılı bir ameliyatla hayata dönmesini sağladı.

Gazetemiz olarak yaptığımız araştırmada Beyin Cerrahi Doktorumuz Serhat Akyel Devlet Hastanemizin imkanları dahilinde çok başarılı bir şekilde bel fıtığı ve boyun fıtığı ameliyatlarının yanında beyin ameliyatları da gerçekleştiriyor. Gazetemiz olarak Edirne İl Sağlık Müdürlüğü başta olmak üzere ilçemiz Ak Parti yöneticilerine, Edirne Valiliğimize Uzunköprü Devlet Hastanesine bu imkanları tanıdığı için şükranlarımızı iletiyoruz. Hastanemizde bu tip rahatsızlıkları başarılı bir şekilde tedavi ve ameliyat eden Beyin Cerrahisi Op.Dr.Serhat Akyel ve ekibine de teşekkür ediyoruz.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz