evden eve nakliyat, araç kiralama

TİCARET BORSASI ESKİ MECLİS BAŞKANI MEHMET ARDA“LİSANSLI DEPOLUCUK İÇİN  7 YILDIR NEDEN BEKLEDİNİZ?”

TİCARET BORSASI ESKİ MECLİS BAŞKANI MEHMET ARDA“LİSANSLI DEPOLUCUK İÇİN 7 YILDIR NEDEN BEKLEDİNİZ?”

ŞALVAR GİYDİ  ÜZÜM TOPLADI

ŞALVAR GİYDİ ÜZÜM TOPLADI

UYUYAN DEV UYANIYOR MU?

UYUYAN DEV UYANIYOR MU?

TARİHİ ÇEŞMELERİMİZİN RESTORASYONU BAŞLADI

TARİHİ ÇEŞMELERİMİZİN RESTORASYONU BAŞLADI

LİSANSLI DEPOCULUK TAMAM

LİSANSLI DEPOCULUK TAMAM

ESKİ POLİS KARAKOLU EL SANATLARI KURSU OLUYOR
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 6 Eylül 2019 - 10:49:39
ESKİ POLİS KARAKOLU EL SANATLARI KURSU OLUYOR

Uzunköprü Kaymakamı Muhittin Gürel Cumhuriyet Caddesinde yıllardır Polis Karakolu olarak hizmet veren 10 yıl evvel kapanan şuanda boş kalan tarihi bina Uzunköprü Kaymakamı Muhittin Gürel’in girişimleriyle “Edirnekari El Sanatları Eğitim Merkezi” oluyor. Gazetemiz olarak aldığımız bilgilere göre Kaymakam Muhittin Gürel Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından hazırlattığı projeyi Trakya Kalkınma Ajansına sunarak geçtiğimiz Perşembe günü […]

Uzunköprü Kaymakamı Muhittin Gürel Cumhuriyet Caddesinde yıllardır Polis Karakolu olarak hizmet veren 10 yıl evvel kapanan şuanda boş kalan tarihi bina Uzunköprü Kaymakamı Muhittin Gürel’in girişimleriyle “Edirnekari El Sanatları Eğitim Merkezi” oluyor.
Gazetemiz olarak aldığımız bilgilere göre Kaymakam Muhittin Gürel Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından hazırlattığı projeyi Trakya Kalkınma Ajansına sunarak geçtiğimiz Perşembe günü projenin anlaşmasını onaylattı. Finansı Trakya Kalkınma Ajansı tarafından karşılanacak Edirnekari El Sanatları Eğitim Merkezimizde aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ve el becerileri gelişmiş olan bayanlar bu kursta eğitim gördükten sonra hazırladıkları ürünlerin satışını yapacaklar ve elde edecekleri gelirlerle aile bütçelerine katkıda bulunacaklar.
Şuanda ülkemizde Edirnekari resimlerine talep çok olması sebebiyle Kaymakamlık tarafından bu projeye imza atıldığı öğrenildi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz