evden eve nakliyat, araç kiralama

Biz ne zaman temiz olmayı becereceğiz

Biz ne zaman temiz olmayı becereceğiz

BUĞDAYDA SON 5 YILIN EN KALİTELİ  VE YÜKSEK VERİMİNİ ALIYORUZ

BUĞDAYDA SON 5 YILIN EN KALİTELİ VE YÜKSEK VERİMİNİ ALIYORUZ

DOĞALGAZ PROJEMİZ 2019 AĞUSTOS AYINDA BAŞLIYOR

DOĞALGAZ PROJEMİZ 2019 AĞUSTOS AYINDA BAŞLIYOR

Eskiköy yerine İpsala’ya 2. kapı  yapılacak..

Eskiköy yerine İpsala’ya 2. kapı yapılacak..

Lisanslı Depoculuk  Havsa’da başladı

Lisanslı Depoculuk Havsa’da başladı

DP’de ve Genç Parti’de yapılanma süreci
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 7 Mayıs 2019 - 11:59:13
DP’de  ve Genç Parti’de yapılanma süreci

Türk siyaset arenasında dengeler değişiyormu? Bir zamanlar siyasi hayata yön veren Demokrat parti, 3 ay gibi sürede %7,5 oy almış yeni bir parti Genç parti Edirne’de yeniden yapılanıyor.. Demokrat Parti İl Başkanı İbrahim Özyılmaz, partisinin yeniden yapılanacağını duyurdu. Partisinin il başkanlığında basın açıklamasında bulunan Özyılmaz, “Bu yeni dönemde DP’nin yapacağı hamle yeniden yapılanma olacak. Üye […]

Türk siyaset arenasında dengeler değişiyormu?
Bir zamanlar siyasi hayata yön veren Demokrat parti, 3 ay gibi sürede %7,5 oy almış yeni bir parti Genç parti Edirne’de yeniden yapılanıyor..

Demokrat Parti İl Başkanı İbrahim Özyılmaz, partisinin yeniden yapılanacağını duyurdu. Partisinin il başkanlığında basın açıklamasında bulunan Özyılmaz, “Bu yeni dönemde DP’nin yapacağı hamle yeniden yapılanma olacak. Üye listelerimiz çok eski. İçinde ölü üyeler var. Başka partilere gitmişler var. Yeni baştan yapılanmayı düşünüyoruz” dedi.
2002 yılında işadamı Cem Uzan tarafından kurulan Genç Parti sezsizliğini bozdu. Genç Parti ülkenin bir çok ilinde yeniden yapılandırmaya giderken Edirne ilinde de hummalı çalışmalar devam ediyor. Genç parti Edirne merkez ilçe başkanlığı yeniden kurulma aşamasında olduğu duyumlarırı aldık. Genç partinin Mayıs-Haziran ayı içerisinde Uzunköprü ve Meriç ilçelerinde de yeni yönetiminin açıklanması bekleniyor.
Demokrat Parti İl Başkanı İbrahim Özyılmaz Demokrat Partide ne olacak sorusuna; ‘Burada bitmedi, yeni başladık.’ Bu yeni dönemde DP’nin yapacağı hamle yeniden yapılanma olacak. Üye listelerimiz çok eski. İçinde ölü üyeler var. Başka partilere gitmişler var. Yeni baştan yapılanmayı düşünüyoruz. Mahalle mahalle, köy köy gezip yeni üyeler kaydedip yeni üyelerle kongrelerimiz yapma düşüncesindeyiz. Bunu da en kısa zamanda başlatacağız” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz