evden eve nakliyat, araç kiralama

TARIMSAL SULAMADA ELEKTRİK FATURALARI EL YAKIYOR

TARIMSAL SULAMADA ELEKTRİK FATURALARI EL YAKIYOR

NEDRET AKBULUT SORDU ;Uzunköprü’de lisanslı depoculuk neden olmuyor?

NEDRET AKBULUT SORDU ;Uzunköprü’de lisanslı depoculuk neden olmuyor?

”Ayçiçeğinde gerçek real  zam artışı bekliyoruz”

”Ayçiçeğinde gerçek real zam artışı bekliyoruz”

Kanser ölümlerinde birinciyiz

Kanser ölümlerinde birinciyiz

Haydi avcılar  tüfek başına!

Haydi avcılar tüfek başına!

DOĞALGAZ’A 26 KM.
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 23 Mayıs 2019 - 11:47:20
DOĞALGAZ’A 26 KM.

Uzunköprü halkının hasretle beklediği doğalgaz Kurtbey köyüne kadar geldi Son günlerde Uzunköprü’nün geleceği hakkında düşünen arzulayan ve isteyen Uzunköprülüler bize Uzunköprü’ye doğalgaz ne zaman gelecek diye sordular? Gazetemiz olarak bu soruya en doğru en sağlıklı haberi almak üzere ilçemiz Kaymakamı Muhittin Gürel ile makamında görüştük. UZUNKÖPRÜ’YE 26 KM. KALDI Uzunköprü Kaymakamı Muhittin Gürel gazetemize yaptığı […]

Uzunköprü halkının hasretle beklediği doğalgaz Kurtbey köyüne kadar geldi

Son günlerde Uzunköprü’nün geleceği hakkında düşünen arzulayan ve isteyen Uzunköprülüler bize Uzunköprü’ye doğalgaz ne zaman gelecek diye sordular? Gazetemiz olarak bu soruya en doğru en sağlıklı haberi almak üzere ilçemiz Kaymakamı Muhittin Gürel ile makamında görüştük.

UZUNKÖPRÜ’YE 26 KM. KALDI
Uzunköprü Kaymakamı Muhittin Gürel gazetemize yaptığı açıklamada ” İlçemize gelecek doğalgaz boru hattı geçtiğimiz yıl İpsala’dan Uzunköprü’ye doğru döşenmeye başlamış olup Kurtbey Köyümüze kadar doğalgaz boru döşeme işlemleri tamamlanmıştır. Kalan 26 kilometrelik borunun döşenmesi için gerekli kamulaştırma çalışmaları hususunda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan çıkardığı kararname ile projenin doğalgaz hattı için öncelikle kamulaştırma hizmetlerinin yapılması emrini vermiştir.
KAMULAŞTIRMA BAŞLADI
Bunun üzerine Uzunköprü Kurtbey arasında yapılacak doğalgaz boru hattının geçtiği yerlerle ilgili kamulaştırma projesi başlamış olup çalışmalarım ve doğalgaz döşeme işlemlerinin azami bir yıl içerisinde biteceğini saygıdeğer Uzunköprü halkına iletiyorum. Uzunköprü’ye doğalgaz muhakkak gelecek” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz