evden eve nakliyat, araç kiralama

BORUYLA DEĞİL TÜPLERLE GELDİ

BORUYLA DEĞİL TÜPLERLE GELDİ

Erdoğan inat etti  ve başardı

Erdoğan inat etti ve başardı

Yağışlar debileri artırıdı

Yağışlar debileri artırıdı

HARUN ÜZREK’İN İÇİNE DOĞDU

HARUN ÜZREK’İN İÇİNE DOĞDU

AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ  BİR AY ERTELENDİ

AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ BİR AY ERTELENDİ

Demokrat parti emanet oyları geri istiyor
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 28 Mart 2019 - 11:08:35
Demokrat parti emanet oyları geri istiyor

Cumhuriyet tarihimizin siyasi hayatına bir dönem yön veren Demokrat Parti Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerinde Uzunköprü’lülere çağrıda bulunarak yuvaya geri dönün çağrısında bulundu. Demokrat Partisi Belediye başkan adayı Münir Aydın ve il genel meclis üyeleri Halil İbrahim Aksu, Gülhan Çileli ve Diyar Yazan “herkes için hizmete “hazırız diyerek demokratlara “Demokrat parti, kırat şaha kalkmaya […]

Cumhuriyet tarihimizin siyasi hayatına bir dönem yön veren Demokrat Parti Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerinde Uzunköprü’lülere çağrıda bulunarak yuvaya geri dönün çağrısında bulundu.

Demokrat Partisi Belediye başkan adayı Münir Aydın ve il genel meclis üyeleri Halil İbrahim Aksu, Gülhan Çileli ve Diyar Yazan “herkes için hizmete “hazırız diyerek demokratlara “Demokrat parti, kırat şaha kalkmaya hazır. Bir süreden beri başka partilere oy atan demokrat partiye gönül vermiş hemşehrilerimizi kıratımızın altında toplanmaya davet ediyoruz. Genel başkanımız genç demokrat adam Gültekin Uysal liderliğinde önümüzdeki seçimlerde hükümette yer alacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bu seçimler yeniden şahlanacağımız günün başlangıcıdır. 31 Mart Pazar günü sandığa gidin ve kıratın böğrüne evet mührünü basın. Artık sizinde adaylarınız var” dediler.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz