evden eve nakliyat, araç kiralama

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA  ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF  SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

ÇÖPKÖY MUHTAR ADAYI MUSTAFA ARSLAN “ÇÖPKÖY HALKIMIN ARZUSU ÜZERİNE EMEKLİ OLUP MUHTAR OLACAĞIM”
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 20 Mart 2019 - 11:33:18
ÇÖPKÖY MUHTAR ADAYI MUSTAFA ARSLAN “ÇÖPKÖY HALKIMIN ARZUSU ÜZERİNE  EMEKLİ OLUP MUHTAR OLACAĞIM”

Mahalli seçimlerde Uzunköprü’ye bağlı Çöpköy Mahallesinden muhtar adayı olan ve halen Uzunköprü Belediyesinde Zabıta Memurluğu görevini sürdüren Mustafa Arslan gazetemize yaptığı açıklamada “1965 yılında Çöpköy’de doğdum. Uzunköprü Endüstri Meslek Lisesi mezunuyum.1991 yılından bu yana Çöpköy Belediyesi ve Uzunköprü Belediyesinde Zabıta Memurluğu görevini sürdürmekteyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım. Saygıdeğer Çöpköy Mahallesi halkının talebi üzerine muhtar […]

Mahalli seçimlerde Uzunköprü’ye bağlı Çöpköy Mahallesinden muhtar adayı olan ve halen Uzunköprü Belediyesinde Zabıta Memurluğu görevini sürdüren Mustafa Arslan gazetemize yaptığı açıklamada “1965 yılında Çöpköy’de doğdum. Uzunköprü Endüstri Meslek Lisesi mezunuyum.1991 yılından bu yana Çöpköy Belediyesi ve Uzunköprü Belediyesinde Zabıta Memurluğu görevini sürdürmekteyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım. Saygıdeğer Çöpköy Mahallesi halkının talebi üzerine muhtar adayı oldum. Çöpköylüler 31 Mart 2019 mahalli seçimlerinde muhtar olarak beni takdir ederlerse emekli olup çok sevdiğim Çöpköyü’me muhtar olarak hizmet etmeyi arzuluyorum. Muhtar seçildiğim takdirde hazırladığımız hizmet programım şöyledir; “Mahallemizde olmayan Muhtarlık Bürosunu hemen faaliyete geçireceğim ve 7/24 halkımın hizmetinde olacağız, Mahallemizdeki eski Pazar Yerini çok amaçlı düğün salonu olarak düzenleyeceğiz, Mahallemizdeki eksik ve arızalı sokak lambalarını sürekli takip edip kısa sürede çözüme kavuşturacağız. Mahallemizde bulunan yaşlı ve yardıma muhtaç vatandaşlarımıza ayrım yapmadan her konuda yardımcı olacağım. Kimsesizlerin kimsesi olacağız. Mahallemizde yaşanabilecek hırsızlık olaylarına karşı mahallemiz giriş-çıkışlarına ve gerekli yerlere Mobese kameralar taktıracağız.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz