evden eve nakliyat, araç kiralama

BORUYLA DEĞİL TÜPLERLE GELDİ

BORUYLA DEĞİL TÜPLERLE GELDİ

Erdoğan inat etti  ve başardı

Erdoğan inat etti ve başardı

Yağışlar debileri artırıdı

Yağışlar debileri artırıdı

HARUN ÜZREK’İN İÇİNE DOĞDU

HARUN ÜZREK’İN İÇİNE DOĞDU

AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ  BİR AY ERTELENDİ

AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ BİR AY ERTELENDİ

CHP adayı Becan, hem evlerde hemde kahvelerde projelerini anlatıyor
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 21 Şubat 2019 - 10:27:15
CHP adayı Becan, hem evlerde hemde kahvelerde projelerini anlatıyor

“daha güzel bir Uzunköprü” Seçim süreci devam ederken, çalışmalarını aralıksız sürdüren, gerçekleştirdiği ziyaretlerde özellikle kadınların ve gençlerin yoğun ilgi gösterdiği CHP Belediye Başkan Adayı Özlem Becan, projelerini vatandaşlarla paylaşıyor. 31 Mart yerel seçimlerinde Mart’ın Sonu Bahar olacak sloganı ile giren, CHP (Cumhuriyet Halk Partisi)’sinin Uzunköprü Belediye Başkan Adayı Özlem Becan, saha çalışmalarını hızlandırdı. Günün her […]

“daha güzel bir Uzunköprü”

Seçim süreci devam ederken, çalışmalarını aralıksız sürdüren, gerçekleştirdiği ziyaretlerde özellikle kadınların ve gençlerin yoğun ilgi gösterdiği CHP Belediye Başkan Adayı Özlem Becan, projelerini vatandaşlarla paylaşıyor.
31 Mart yerel seçimlerinde Mart’ın Sonu Bahar olacak sloganı ile giren, CHP (Cumhuriyet Halk Partisi)’sinin Uzunköprü Belediye Başkan Adayı Özlem Becan, saha çalışmalarını hızlandırdı. Günün her saatini Uzunköprülülerin arasında geçiren Becan, “31 Mart’ta kazanan Uzunköprü; Martın Sonu Bahar olacak” dedi.
Becan, bu yola; “Daha Güzel Bir Uzunköprü Hayali” ile çıktıklarını şimdi ise aynı yola bu hayale inanan ve kendisine güvenen binlerce Uzunköprülü ile devam ettiklerine vurgu yaparak: “Uzunköprü’de yaşayan her bir bireyi önem-siyoruz. Ancak gençlerimizin yeri ayrı, onlar bizim geleceğimiz. Onlara güzel bir gelecek hazırlayacağız. Biz gençlerimizin Uzunköprü’nün geleceği için neler yapabileceğini biliyoruz.

Biz onlara inandık, onlar da bize güveniyorlar. Uzunköprü’yü, çocuklarımıza, kadınlarımıza, gençlerimize, huzurlu, güvenli, üreten bir kent hale getireceğiz. Yaşananları bir ders olarak alacağız ve buna göre projeler üreteceğiz. Geleceğimizi yeni baştan yaratacağız, bunu hep birlikte yapacağız. Genciyle yaşlısıyla, kadınıyla erkeğiyle, çoluk çocuk hep birlikte Uzunköprü’müz için çalışacağız. Kötüye giden ne varsa değiştirecek gücümüz var. 1 Nisan sabahı bahar çiçeklerini Uzunköprü’de açtıracağız. Pazardan eli boş dönen teyzelerimizin de, emekli maaşını eve götüremeyen amcalarımızın da, sabahtan akşama iş arayan ama eve eli boş dönen gençlerimizin de, hayalleri olan mesleği icra edebilmek için eğitim sistemi içinde kaybolmuş çocuklarımızın da umudu olduğumuzu biliyoruz. Yol uzun, vakit az ancak inancımız ve gücümüz tamdır. Uzunköprü’de yaşayan her bir birey bilmelidir ki, kızlarına olan güvenleri asla boşa çıkmayacaktır” şeklinde konuştu.
UZUNKÖPRÜ PEYNİRİ MARKA OLACAK
CHP Uzunköprü Belediye Başka Adayı Özlem Becan açıklamasının sonunda ise; “Uzunköprü’yü Türkiye’de marka kent haline getireceğiz. Türkiye’de Uzunköprü peynirini yemeyen kimse kalmayacak. Uzunköprü’ye Uzunköprü pirincini almaya gelecekler. Dünyanın her yerinden Uzunköprü’nün taş köprüsünü adımlamak için insanlar gelecek. Trakya’nın tek kadın belediye başkan adayı olmanın gururunu yaşıyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz