evden eve nakliyat, araç kiralama

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA  ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF  SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 23 Mayıs 2019 - 11:42:15
BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

Becan’ın ilk resmi bayramı Uzunköprü belediye başkanlığına seçilen ilk kadın belediye başkanımız Özlem Becan ilk resmi bayramda Uzunköprülülerle buluştu 19 Mayıs 2019 Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramında Osmanlı imparatorluğu ve Türkiye cumhuriyetinde Uzunköprü protokolunda ilk kez bir kadın belediye başkanını görmenin heyecanını yaşandı. Özlem Becan ilk kez katıldığı protokolda heyecanı yüzünden okunuyordu. Bayram bittiğinde […]

Becan’ın ilk resmi bayramı

Uzunköprü belediye başkanlığına seçilen ilk kadın belediye başkanımız Özlem Becan ilk resmi bayramda Uzunköprülülerle buluştu

19 Mayıs 2019 Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramında Osmanlı imparatorluğu ve Türkiye cumhuriyetinde Uzunköprü protokolunda ilk kez bir kadın belediye başkanını görmenin heyecanını yaşandı. Özlem Becan ilk kez katıldığı protokolda heyecanı yüzünden okunuyordu. Bayram bittiğinde kadın başkan Becan’a hatıra fotoğrafı heyecanı yaşanırken protokolün diğer üyeleri beklemek zorunda kaldı.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz