evden eve nakliyat, araç kiralama

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA  ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF  SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Belediye başkanı Av. Enis İşbilen net konuştu “BEN CHP’LİYİM”
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 14 Şubat 2019 - 10:00:02
Belediye başkanı Av. Enis İşbilen net konuştu  “BEN CHP’LİYİM”

10 yıl süre ile Uzunköprü belediye başkanlığını başarı ile yürüten Av. Enis İşbilen 2109 mahalli seçimlerinde partisi tarafından aday gösterilmedi.Bunun üzerine fısıltı gazeteleri İşbilen’in bir gün AK partiden, bir gün İYİ partiden, bir gün DSP’den aday gösterdiler.Hemen hemen her gün telefonla görüştüğüm başkan İşbilen’in böyle bir niyeti olmadığını yakınen bilenlerdenim. Bu kadar güzel işler yapıpta […]

10 yıl süre ile Uzunköprü belediye başkanlığını başarı ile yürüten Av. Enis İşbilen 2109 mahalli seçimlerinde partisi tarafından aday gösterilmedi.Bunun üzerine fısıltı gazeteleri İşbilen’in bir gün AK partiden, bir gün İYİ partiden, bir gün DSP’den aday gösterdiler.Hemen hemen her gün telefonla görüştüğüm başkan İşbilen’in böyle bir niyeti olmadığını yakınen bilenlerdenim. Bu kadar güzel işler yapıpta aday gösterilmemesine alınmadı desem yalan olur.

Geçtiğimiz gün kendisiyle yüz yüze görüştüğüm başkan İşbilen “ben güzel ilçemde partilerimin sayesinde iki dönem başkanlık yapma mutluluğuna eriştim. Uzunköprü halkına beni sorupta kamuoyu yoklaması yapıp aday göstermeseler hiç gocunmaz ellerini sevgi ile sıkardım. On yıl bu partinin bayrağını Uzunköprümün burcunda dalgalandırmış biri olarak parti yetkililerinden bu durumla ilgili makul bir açıklama beklemek en doğal hakkımdır diye düşünüyorum. Muhalefet partisi mensubu bir partinin belediye başkanı olarak yapabileceklerimin çok fazlasını ve mükemmelini yaptım. Bu makamların gelip geçici olduğunu en iyi bilenlerdenim. Adabı ile bana söylenseydi güzel olmazmıydı.
BEN CHP’LİYİM
Bir çok partili ve partilerden çağrılar aldım. Ben sosyal demokrat bir kişi olarak CHP ile siyasete başladım, CHP ile bitirmek istiyorum. 1 Nisan sabahı ile ben avukatlık mesleğime döneceğim. İlerleyen yıllarda siyaset bizi nereye götürür bilemem. Ama ben ömrüm yettiğince CHP ile siyaset yapmaya devam edeceğim”dedi.
Sevgili Uzunköprülüler. Biliyorsunuz bende belediye başkanlığı için aday oldum, kazanamadım. Son 10 yıldır kafamdaki tüm projeleri fazlasıyla kardeşim Enis hayata geçirdi.Bizimde katkılarımız olmuştur elbette. Uzunköprü’nün gelecek 20 yıl için üç büyük projesi daha var. İnşallah bundan sonra seçilecek olan başkanımızla birlikte bu projelerimizi gerçekleştiririz. Ben sevgili kardeşim Enis İşbilen’in Uzunköprü için yaptıklarına ve bıraktığı eserler için canı gönülden teşekkür ediyorum.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz