evden eve nakliyat, araç kiralama

KAYMAKAM ERDOĞAN ” ÇİFTLİK KÖY, SALARLI YOLU YIL SONUNA KADAR HİZMETE GİRECEK”

KAYMAKAM ERDOĞAN ” ÇİFTLİK KÖY, SALARLI YOLU YIL SONUNA KADAR HİZMETE GİRECEK”

50 YILLIK  BEKLEYİŞ BİTİYOR

50 YILLIK BEKLEYİŞ BİTİYOR

ÜRETİCİNİN GÖZÜ KULAĞI MAZOT,  GÜBRE DESTEKLEMELERİNDE

ÜRETİCİNİN GÖZÜ KULAĞI MAZOT, GÜBRE DESTEKLEMELERİNDE

YENİ HASTANEMİZ BAKANIN İMZASINA KALDI

YENİ HASTANEMİZ BAKANIN İMZASINA KALDI

2020 bütçesinden  yeni huzurevine  para aktarılacak

2020 bütçesinden yeni huzurevine para aktarılacak

Becan ve Akbulut restleşti
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 29 Ocak 2020 - 11:16:06
Becan ve Akbulut restleşti

Uzunköprü belediye başkanı Özlem Becan ve AK parti Uzunköprü il genel meclis üyesi Nedret Akbulut şehir stadı yüzünden sosyal medya hesaplarında restleştiler. AKBULUT NE DEDİ? AK Parti Uzunköprü İl Genel Meclis Üyesi Akbulut, kapalı spor salonunun ve şehir stadyumunun bakımsızlık içinde olduğunu belirterek, Uzunköprü Belediyesi’ni eleştirmişti. Akbulut, stadyumun Uzunköprü’ye yakışmayan bir bakımsızlık içinde olduğunu vurgulayarak, […]

Uzunköprü belediye başkanı Özlem Becan ve AK parti Uzunköprü il genel meclis üyesi Nedret Akbulut şehir stadı yüzünden sosyal medya hesaplarında restleştiler.

AKBULUT NE DEDİ?

AK Parti Uzunköprü İl Genel Meclis Üyesi Akbulut, kapalı spor salonunun ve şehir stadyumunun bakımsızlık içinde olduğunu belirterek, Uzunköprü Belediyesi’ni eleştirmişti. Akbulut, stadyumun Uzunköprü’ye yakışmayan bir bakımsızlık içinde olduğunu vurgulayarak, “Kapalı spor salonunun hal rezil bir durumda. Her an yıkılmak üzere. Buraya gelen vatandaşlarımızın üzerine yıkılarak can kayıplarına sebep olabilir. Defalarca söyledik belediye başkanına yine söylüyoruz bu görüntülere son verin, buradan geçmeye korkuyoruz. Ortamı hiç beğenmedik. Çok kötü bir zemin ve bakımsız, çevre düzenlemeleri çok kötü, oturaklar yine bakımsız. Belediye başkanı portresini asmış buraya ama portre asmakla bu işler olmuyor” ifadelerini kullanmıştı.

HOCADAN MASALLAR
Akbulut’un sözleri üzerine sosyal medya hesabı üzerinden ateş püsküren Becan , “Hocadan masallar. Çakmak barajı, hani her seçim bitti bitecek denilen. Bir de hastane vardı hani söz verilen, o ne oldu? Önce bunları açıklayacaksınız” diyerek yaptığı açıklamada “2 aydan fazla bir süre önce stadyumumuzun Uzunköprü Kaymakamlığına devri konusunda Sayın Kaymakamımız ile mutabakat sağlayıp, belediyemizin devrin yapılması konusundaki talep yazısı 21.11.2019 tarihinde Edirne Gençlik ve Spor Il Müdürlüğü’ne gönderilmiştir. Yıllardır kazma ve kürek en sevdiği aksesuarı olmuş hocanın, zaten devri gerçekleşmesi konusunda mutabık kalıp, devri talep edilen stadyumun çimlerinde verdiği beyanat “yapamıyorlar, biz yapalım” algısını yaratmak ve 10 yıldır hizmet veren personeli ve elinden gelen tüm imkan ile şehir stadyumumuzun bakımını yapan belediyemizin tüm yaptıklarını karalamak adına yaptığı bir ön çalışmasıdır”
“Önce Ergene’ye cevap ver”
Becan, Akbulut’a Ergene’nin yıllardır kirli aktığını hatırlatarak, şunları kaydetti:“Tıpkı, Uzunköprü Belediyesi’nin yoğun çabaları ve ısrarı sonucu ilçemize gelecek doğalgazdan haberi olmadığı halde, “’Doğalgaz gelmeyecek size yalan söylüyorlar’ diye kapı kapı gezip vatandaşımızı kandırdığı ve doğalgaza ilk kazma vurulduğunda koşa koşa gelip fotoğraf çektirdiği gibi. Komisyon parasını alıp ‘ben komisyona girmedim, o nedenle şerh koydum’ dediği gibi. Hocadan masallar. Siyaset yapmanın, yerel yönetici olmanın asli amacı halka hizmet etmektir ve bizler bu şekilde halkı mutlu ederiz. Herkesin saygı duyduğu diğer bir meslek komedyenliktir ve amacı insanları güldürerek mutlu etmektir. Tavsiyem, şehir stadyumumuzun hemen yanında zehir saçan, insanlarımızı kanser eden hatta mezar olan Ergene Nehri’nin temizlenmesi konusunda yıllardır Uzunköprü insanına masal anlatıp geçiştirenlerin, çayır çimen gezmek yerine Ergene Nehri ne zaman temizlenecek? Buna cevap vermesidir.
“Çakmak Barajı’nı açıklayacaksın”
Söz verilen -yine yıllardır ötelenip Uzunköprü insanının kandırıldığı-tarihi köprümüzün restorasyonu. Köprümüz parça parça dökülüyor, yeri geldiğinde kefenlere sarılanların Osmanlı’nın güzide miraslarından köprümüze neden sahip çıkmadıklarını anlatmalarını bekliyoruz. Çakmak barajı, hani her seçim bitti bitecek denilen. Bir de hastane vardı hani söz verilen o ne oldu? Önce bunları açıklayacaksınız”

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz