evden eve nakliyat, araç kiralama

Uzunköprü’de vatandaşın  gündeminde terminal yok!

Uzunköprü’de vatandaşın gündeminde terminal yok!

İŞBİLEN BÖYLE BİR UYGULAMAYI HAK ETTİ Mİ?

İŞBİLEN BÖYLE BİR UYGULAMAYI HAK ETTİ Mİ?

İCMALLER  ASKILARDAN İNDİ

İCMALLER ASKILARDAN İNDİ

UZUNKÖPRÜ’NÜN GURURU

UZUNKÖPRÜ’NÜN GURURU

Ekim nöbetinde kritik yıl

Ekim nöbetinde kritik yıl

AKBULUT “EĞİTİM ŞART”
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 7 Şubat 2019 - 10:31:20
AKBULUT “EĞİTİM ŞART”

NEDRET AKBULUT UZUNKÖPRÜ’DE 15 OKULUNUN 6’SININ YENİ BAŞTAN YAPILDIĞINI AÇIKLADI Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Nedret Akbulut geçtiğimiz yıl inşaatına başlanan Uzunköprü Yunus Emre Ortaokulunun 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının 2.yarısında öğretime açıldığını söyledi. Okulun yaklaşık 7 milyon tl.ye mal olduğunu söyleyen Akbulut “Ak Parti iktidarı olarak 2002 yılından beri şu anda ilçe merkezinde […]

NEDRET AKBULUT UZUNKÖPRÜ’DE 15 OKULUNUN 6’SININ YENİ BAŞTAN YAPILDIĞINI AÇIKLADI

Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Nedret Akbulut geçtiğimiz yıl inşaatına başlanan Uzunköprü Yunus Emre Ortaokulunun 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının 2.yarısında öğretime açıldığını söyledi.
Okulun yaklaşık 7 milyon tl.ye mal olduğunu söyleyen Akbulut “Ak Parti iktidarı olarak 2002 yılından beri şu anda ilçe merkezinde bulunan 15 okulumuzun 6’sını yeni baştan yapmıştır. Yunus Emre Ortaokulu da eğitime açtığımız son okuldur. Ak Parti olarak Uzunköprü’de Demokrasi, Şehsuvarbey, İmam Hatip, Engelliler Okulu, Harmanlı Okulunun yanı sıra M.A.Dilmen Ticaret Lisesini de deprem yönetmeliğine uygun olacak şekilde güçlendirme çalışmaları yapılmıştır, Yunus Emre Ortaokulumuz 6127 metrekare kapalı alanı,4000 metrekare bahçesi ,bodrum katı dahil 5 kat, asansörlü olarak tasarlandı. İçerisinde 20 dersliğin yanı sıra konferans salonu, kütüphane, kafeterya gibi sosyal tesislerle birlikte Milli Eğitim Bakanlığının en son uygulamaya koyduğu proje tip okul olarak Trakya bölgesinde ilk olma özelliğini taşımaktadır. Okulumuz yaklaşık 7 Milyon TL’ye mal olmuştur. Ak Parti olarak ülkemizde binlerce yapılan derslikle beraber ilçemizde de 6 adet okulu yeni baştan yaparak çocuklarımızın eğitimine açtık. Dinimizde de Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa S.A.V.”Doğumdan ölümüne kadar okuyun” diye buyurmuştur. Bizde sağlıklı nesiller yetiştirmek ve bilgili toplum için eğitim şart diyoruz. Yeni açtığımız Yunus Emre Ortaokulumuz ilçemize ve eğitim camiamıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Ahmet Tahsin ÖZTAŞ

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz