evden eve nakliyat, araç kiralama

BORUYLA DEĞİL TÜPLERLE GELDİ

BORUYLA DEĞİL TÜPLERLE GELDİ

Erdoğan inat etti  ve başardı

Erdoğan inat etti ve başardı

Yağışlar debileri artırıdı

Yağışlar debileri artırıdı

HARUN ÜZREK’İN İÇİNE DOĞDU

HARUN ÜZREK’İN İÇİNE DOĞDU

AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ  BİR AY ERTELENDİ

AK PARTİ’DE DELEGE SEÇİMLERİ BİR AY ERTELENDİ

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ATAŞ: “ÇALIŞAN ANNELERİN ÇOCUKLARI BİZE EMANET”
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 14 Şubat 2019 - 10:00:11
AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ATAŞ: “ÇALIŞAN ANNELERİN ÇOCUKLARI BİZE EMANET”

AK Parti Uzunköprü Belediye başkan adayı Azbiye Ataş ev hanımlarına seslenerek “İş bulamama sorunu ortadan kalkan kadınlarımız çalışacak, ev ekonomisine katkı sağlayacak, evlatlarımıza da Azbiye ablaları bakacak.”dedi. Ataş, Güçlü bir Uzunköprü ancak ekonomik özgürlüğü elinde olan kadınlarımız ile mümkündür diyerek yaptığı açıklamada “Annelik gibi kutsal bir sorumluluğu omuzlarında taşıyan kadınlarımızı iş hayatına kazandırmak, çalışan annelerimizin […]

AK Parti Uzunköprü Belediye başkan adayı Azbiye Ataş ev hanımlarına seslenerek “İş bulamama sorunu ortadan kalkan kadınlarımız çalışacak, ev ekonomisine katkı sağlayacak, evlatlarımıza da Azbiye ablaları bakacak.”dedi.
Ataş, Güçlü bir Uzunköprü ancak ekonomik özgürlüğü elinde olan kadınlarımız ile mümkündür diyerek yaptığı açıklamada “Annelik gibi kutsal bir sorumluluğu omuzlarında taşıyan kadınlarımızı iş hayatına kazandırmak, çalışan annelerimizin ise üzerinde ki sorumluluğu azaltmak adına geliştirdiğimiz projeler ile kadın istihdamının önünü açacağız. Meslek edindirme kurslarının yanında, hayata geçireceğimiz MAHALLE KREŞLERİ ve ETÜT MERKEZİ projeleri ile evlatlarını bize emanet eden anneler ev ekonomisine katkı sağlamak adına huzur içerisinde iş hayatında var olabilecekler.
Belediyemiz bünyesinde mahallelerimizde yapacağımız ücretsiz kreşler ile özel servisle ulaşımı sağlanacak evlatlarımız, bu merkezlerde öğretmenleri eşliğinde paylaşmayı, dayanışmayı, sosyalleşmeyi ve birlikte çalışmayı öğrenerek okul öncesi eğitimlerini tamamlayacaklar.
Yine öğrencilerimizin yararlanacağı; Kütüphane, internet bağlantısı, soru bankaları, fotokopi gibi hizmetlere ücretsiz olarak ulaşılacak etüt merkezi projesi de çalışan annelerin destekçisi olacak.
İlköğretim çağında öğrencisi olan çalışan velilerin, etüt merkezinde görevli bulunan rehber öğretmenlere talebi doğrultusunda merkeze gelecek öğrencilerin giriş ve çıkışları kontrol altında tutulacak, anbean velilere bilgilendirmede bulunulacak.
Daha öncede söz verdiğim OSB projesine ek olarak, İpsala’da Mehmet Kerman başkanımızın başardığı gibi en az 1000 kişiyi istihdam eden tekstil sektörünün önde gelen firmalarının ilçemize yatırımını sağlanmasının ardından; İş bulamama sorunu ortadan kalkan kadınlarımız çalışacak, ev ekonomisine katkı sağlayacak, evlatlarımıza da Azbiye ablaları bakacak.
Evlatlarının terk etmek zorunda kalmadığı, ekonomisiyle büyüyen, kadınları, gençleri, yaşlıları, engelli bireyleriyle mutlu bir Uzunköprü için, bu ve bunun gibi bir çok projenin hayata geçmesi için, bir kez daha pişman olmama adına, biz elimizi uzattık
VER ELİNİ UZUNKÖPRÜ HİZMET İÇİN GELİYORUZ.”dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz