evden eve nakliyat, araç kiralama

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA  ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

KIRCASALİH BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN TÜTÜNCÜ “KANALİZASYON PROJEMİZ DEVAM EDİYOR, EN KISA ZAMANDA YENİ SU PROJEMİZİ DE YAPMAK İSTİYORUZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BECAN “ORTADA CENAZE VAR. ONU KALDIRMAK ZORUNDAYIZ”

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

BURASI TC. KÜPLÜ BELEDİYESİ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF  SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

HALK EĞİTİM MERKEZİ FOTOĞRAF SERGİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

5 BİN KİŞİLİK UZUN MASA
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 31 Mayıs 2019 - 11:01:10
5 BİN KİŞİLİK UZUN MASA

BECAN’IN İLK BÜYÜK ORGANİZASYONU BAŞARILI BULUNDU Uzunköprü Belediyesinin geleneksel iftarı Çarşamba günü Adalet meydanı, Gazi caddesi ve Telli çeşme meydanında yapıldı. Yeni Belediye Başkanımız Özlem Becan ve belediye personelinin organizasyonu gerçekleşen 5000 kişilik iftarla Uzunköprü halkının karşısına ilk icraatı olarak çıktı. Her zamanki gibi Adalet Meydanından başlayan ve Gazi Caddesini boydan boya kaplayan uzun masaya […]

BECAN’IN İLK BÜYÜK ORGANİZASYONU BAŞARILI BULUNDU

Uzunköprü Belediyesinin geleneksel iftarı Çarşamba günü Adalet meydanı, Gazi caddesi ve Telli çeşme meydanında yapıldı. Yeni Belediye Başkanımız Özlem Becan ve belediye personelinin
organizasyonu gerçekleşen 5000 kişilik iftarla Uzunköprü halkının karşısına ilk icraatı olarak çıktı.

Her zamanki gibi Adalet Meydanından başlayan ve Gazi Caddesini boydan boya kaplayan uzun masaya Uzunköprülüler yine yoğun ilgi gösterdi. Başkan Özlem Becan’ın ilk iftarına Uzunköprü kaymakamı Muhittin Gürel, Edirne belediye başkanı Recep Gürkan, CHP il başkanı Fevzi Pekcanlı, il özel idare encümen başkanı Çiğdem Gegeoğlu, STK ve siyasi partilerimizin temsilcileri ile Uzunköprülüler katıldı. İftar sonrası Uzunköprü Müftüsü Riza Arı’nın yaptığı duadan sonra başkan Becan yaptığı güncel konuşmasında “bu yılda birlik, beraberlik, kardeşlik soframıza 5 bin Uzunköprü’lü hemşehrilerim katıldılar. Allah kabul. İftarımıza katılan tüm misafirlerimize, Uzunköprülülere teşekkür ederim”dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz