evden eve nakliyat, araç kiralama

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU  UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK  FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

2018 YILINDA DOĞALGAZA KAVUŞUYORUZ
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 6 Temmuz 2017 - 11:08:27
2018 YILINDA DOĞALGAZA KAVUŞUYORUZ

Adalet ve Kalkınma Partisi Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz son günlerde ilçe gündeminde yer alan doğalgaz Uzunköprü’ye gelecek mi? Keşandan mı gelecek? Meriç’ten mi gelecek? proje durduruldu mu ? İptal mi edildi ? Ne zaman gelecek diye sorulara açıklık getirecek açıklamalarda bulundu. Ak Parti İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz “23 Haziran 2017 Cuma gecesi Orman ve […]

Adalet ve Kalkınma Partisi Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz son günlerde ilçe gündeminde yer alan doğalgaz Uzunköprü’ye gelecek mi? Keşandan mı gelecek? Meriç’ten mi gelecek? proje durduruldu mu ? İptal mi edildi ? Ne zaman gelecek diye sorulara açıklık getirecek açıklamalarda bulundu.
Ak Parti İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz “23 Haziran 2017 Cuma gecesi Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile Enerji Bakanı Berat Albayrak’ın Lüleburgaz’daki Trakya iftarına katıldık. İftar programından sonra Enerji Bakanı Berat Albayrak ile ilçemize gelecek doğalgaz projesi hakkında görüşmelerde bulunduk. Enerji Bakanımız Berat Albayrak yaptığı açıklamada , Rusya ile yaptığımız doğalgaz anlaşmaları neticesi 2018 yılında Uzunköprü dahil Trakya’daki bütün ilçelerde doğalgaz projesi başlatmak üzere kazı çalışmaları başlayacak. İlçemize doğalgaz hattı Küplü-Subaşı-Meriç üzerinden gelecek. Ayrıca bir hatta Keşan üzerinden gelecek doğalgaz projelerimiz ve ihale süreci 2018 yılında baylaşacak olup doğalgazın ilçemize gelmesi ve ilk ateşin yakılması 2018 yılı Ağustos ayında olacaktır. Bu süreçle birlikte abonelere doğalgaz bağlantısı başlayacak olup 2018 yılı içerisinde isteyen abonelere doğalgaz bağlantıları yapılarak ilçe halkımız doğalgaz ile ısınacak ve hava kirliliğimiz de yok denecek seviyeye inecektir. Bu vesile ile saygıdeğer Uzunköprü halkımızın bu konudaki düşüncelerini yenilemek amacıyla kamuoyuna saygı ile duyuruyoruz.” Dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz