evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

Yurtdışına en fazla çıkış yapan 2 belediye başkanı belli oldu
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 29 Aralık 2017 - 12:14:01
Yurtdışına en fazla çıkış yapan  2 belediye başkanı belli oldu

İlk olarak İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından isim vermeden açıklanan ve gündeme bomba gibi düşen CHP’li belediye başkanlarının yurt dışına çıkış sayıları geçtiğimiz gün ulusal bir gazete tarafından haberleştirildi. Gazete haberinde, “Bakan Soylu’nun “2,5 yılda 557 gün yurt dışında kalan CHP’li belediye başkanı var” açıklamasında kimi kastettiği ortaya çıktı. Edirne Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin’in, […]

İlk olarak İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından isim vermeden açıklanan ve gündeme bomba gibi düşen CHP’li belediye başkanlarının yurt dışına çıkış sayıları geçtiğimiz gün ulusal bir gazete tarafından haberleştirildi.
Gazete haberinde, “Bakan Soylu’nun “2,5 yılda 557 gün yurt dışında kalan CHP’li belediye başkanı var” açıklamasında kimi kastettiği ortaya çıktı. Edirne Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin’in, başkanlığı döneminde tam 185 defa yurt dışına çıkış yaptığı ve 557 gün makamından uzak kaldığı öğrenildi. Rekortmen başkanın görevinin başında kaldığı gün sayısı ise sadece 173. İkinci sıradaki isim ise Edirne Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran. CHP’li başkanın yurt dışında geçirdiği gün sayısı 334” ifadelerine yer vermişti.
Söz konusu haberle ilgili açıklamada bulunan CHP İl Başkanı Pekcanlı, Tekin ve Ormankıran’ın Trakya’nın en başarılı belediye başkanları olduğunu belirtti ve rakamların abartıldığını söyleyerek “Edirne’den Bulgaristan’a ve Yunanistan’a iki ülkeye de aynı anda gidip gelmek 2 saat. Ama gece saat 23.00’da çıkıp saat 01.00 da döndüğünüz zaman iki gün yazıyor. Bu kadar icraat yapan başkanlarımız belediyeyi yurt dışından mı yönetmişler. Yani özel hayatlarıyla ilgili de kimseye bir şey soramayız. Gezmeye de gidebilirler. Bizim çoğumuz göçmeniz. Bir bağımız burada bir bağımız o ülkelerde. Düğün, dernek ve cenazelerin yanı sıra birçok kardeş belediyeler var ve ikili görüşmeler olabiliyor. Yazın birçok etkinlik oluyor. Bunlarla ilgili açıklamalar belediye başkanlarımız yapacak. Suçladıkları insanlar en başarılı belediye başkanlarımız”

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz