evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

YENİ YILDA ODALARDA SEÇİM HEYECANI YAŞANACAK
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 29 Aralık 2017 - 12:19:53
YENİ YILDA ODALARDA SEÇİM HEYECANI YAŞANACAK

Ticaret odası, Ticaret borsası, Şoförler ve Otomobilciler Odası, Kahveciler Odası, Aşçılar ve Lokantacılar Odası, Terziler Odası, Berberler Odası, Pazarcı, Sebzeci, Bakkal ve Seyyar esnaflar odası, Madeni eşya ve san. Odası ile İnşaat Sanatkarları ve İnşaat malzemeleri yapı odasında başkanlık ve yönetim seçimleri yapılacak.. 2018 yılında ilçemizin ekonomik hayatına yön veren Ticaret Odası, Ticaret Borsası, Şoförler […]

Ticaret odası, Ticaret borsası, Şoförler ve Otomobilciler Odası, Kahveciler Odası, Aşçılar ve Lokantacılar Odası, Terziler Odası, Berberler Odası, Pazarcı, Sebzeci, Bakkal ve Seyyar esnaflar odası, Madeni eşya ve san.
Odası ile İnşaat Sanatkarları ve İnşaat malzemeleri yapı odasında başkanlık ve yönetim seçimleri yapılacak..

2018 yılında ilçemizin ekonomik hayatına yön veren Ticaret Odası, Ticaret Borsası, Şoförler Odası, Pazarcılar Odası, Terziler Odası, Aşçılar ve Lokantacılar Odası, İnşaat Sanatkarları Odası, Madeni Eşya Sanayiciler ve Oto Tamirciler Odası, Kahveciler Odalarımızda seçimli kongreler yaşanacak.
Şoförler ve Otomobilciler Odasında mevcut başkan Kemal Cingöz yönetiminde 21 Ocak 2018 tarihinde oda kongrelerimiz başlıyor. 28 Ocak 2018’de Pazarcılar Odasında yapılacak kongrede mevcut başkan Mehmet Can yönetiminde tek liste ile kongreye gitmesi bekleniyor.10 Şubat 2018’de Terziler Odasında Hüseyin Guşa, Kahveciler Odasında Kadir Kaşkaval yönetiminde Şubat ayında seçimli kongrenin yapılması beklenirken Aşçılar ve Lokantacılar Odasında 3 Mart’ta yapılacak seçimli kongrede çoğunluk sağlanamadığı takdirde 10 Mart’ta seçim gerçekleştirilecek. İnşaat Sanatkarları Odasıyla, Madeni Eşya Sanatkarları Odasında da Mart ayında seçimli olağan kongrenin yapılması bekleniyor. Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsamızda seçimli olağan kongrelerin Nisan ayında yapılması öngörülüyor.

 

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz