evden eve nakliyat, araç kiralama

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU  UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK  FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

“VER ELİNİ UZUNKÖPRÜ”
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 24 Ocak 2019 - 09:50:19
“VER ELİNİ UZUNKÖPRÜ”

AK PARTİ’NİN ADAY TANITIMI İLGİ GÖRDÜ. ATAŞ İLK TOPLANTISINDA PARTİLİLERDEN TAM NOT ALDI.. AK partinin aday tanıtımında Azbiye Ataş, başkanlık maaşı almayacağını söyledi. Ataş “Kendimiz için değil, kentimiz için adayım. Belediye Başkanı seçildiğimizde belediyenin kapıları halkımıza sonuna kadar açık olacak. Kimsenin ekmeğiyle de oynamayacağız. Başkan olduğumuz zaman maaşımı bir fon oluşturup okula giden çocuklara burs […]

AK PARTİ’NİN ADAY TANITIMI İLGİ GÖRDÜ. ATAŞ İLK TOPLANTISINDA PARTİLİLERDEN TAM NOT ALDI..

AK partinin aday tanıtımında Azbiye Ataş, başkanlık maaşı almayacağını söyledi.

Ataş “Kendimiz için değil, kentimiz için adayım. Belediye Başkanı seçildiğimizde belediyenin kapıları halkımıza sonuna kadar açık olacak.

Kimsenin ekmeğiyle de oynamayacağız. Başkan olduğumuz zaman maaşımı bir fon oluşturup okula giden çocuklara burs vereceğim.

Uzunköprü halkının 31 Martta yapacağı tercih bir siyasi partiden ziyade, geleceğine yönelik olacaktır. 10 yıldan beri muhalefet elinde eksilen ilçemizin artık gerçekleri görüp tercihini iktidardan yana kullanma vakti gelmiştir. Şu çok iyi bilinmelidir ki artık muhalefet belediyeciliği ile kaybedecek bir 5 yılımız daha kalmamıştır.

Ataş, geçtiğimiz gün basın mensupları ile bir araya gelerek seçim startının sağladığını açıkladı. Ben değil, biz olmak için hizmete talip olduk diyen AK Parti belediye başkan adayı Azbiye Ataş “iktidarın gücü ve desteğiyle Uzunköprü’de öncelikli hedefimiz işsizliği sona erdirmek, istidamı sağlamak olacak. Bu amaçla bütün Uzunköprülülerin destek verdiği OSB’yi hayata geçirmek için çalışacağız. Ayrıca Uzunköprü Halkı Trakya’da en yüksek fiyatla su tüketiyor. Belediye muhasebesi ile bir araya gelip su fiyatlarında halkımıza ekonomik olarak katkı sağlayacak indirim mutlaka yapılacak”dedi.

31 Mart 2019 ülke genelinde yapılacak mahalli seçimlerde Ak Parti Uzunköprü Belediye Başkan Adaylığına atanan Azbiye Ataş’ın adaylık tanıtım toplantısı geçtiğimiz Cumartesi günü saat 12:00’de Çakıcı Hotel salonunda yapıldı.
Belediye Başkan Adayı Azbiye Ataş’ın aday tanıtım toplantısına Ak Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, İl Başkanı İlyas Akmeşe, Uzunköprü İlçe Başkanı Kadir Bilgin, İpsala, Meriç, Kocahıdır Belediye Başkanları, çevre ilçelerin ilçe başkanları, Kırcasalih Belediye Başkan Adayı Necmettin Parazil, ilçemizdeki bazı STK temsilcileri, partililer ve muhtarlardan oluşan yaklaşık 300 kişilik bir davetli konuk katıldı.
Toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Ak Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Kadir Bilgin yaptığı konuşmada; “Her geçen günü kan kaybeden ilçemizi çağdaş medeniyetler seviyesinde modern bir kent haline getirmek için yola çıktık. Bu hizmetleri yapmak için hazır mıyız arkadaşlar” deyince salonu dolduran AK partililer sevgi seli oluşturdu.
UZUNKÖPRÜ’DE 3 Ç PROJESİ
Ak Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe yaptığı konuşmasında “31 Mart Uzunköprü’de Ak Parti belediyeciliğini tanıştırmak için saygıdeğer Uzunköprülüler ile kucaklaşıyoruz ve hep beraber oluyoruz. Uzunköprü Belediye Başkan adayımız Azbiye Ataş’ın önderliğinde kapı kapı ev ev gezip halkımızın dertlerini dinleyeceğiz, ihtiyaçlarını belirleyeceğiz ve sorunları çözmek için gece gündüz çalışacağız. Uzunköprü Ak Parti için çok kıymetli bir yer. Edirne milletvekilimiz bayan, Uzunköprü Belediye Başkan adayımız bayan, Uzunköprü’ye artık hizmetler için bir bayan elinin değmesinin zamanı geldi. Ak Parti olarak Edirne’de bazı eksiklerimiz var. Bu eksikliklerimizi çok çalışarak tamamlıyoruz ve her seçimde oyumuzu daha da arttırıyoruz. 31 Mart seçimlerinde Edirne merkez bütün il ve belde belediye başkanlıklarına talibiz. Gönüllere gidip hizmetleri anlatacağız. Son 10 yılda Edirne’ye 12 Milyar yatırım yaptık. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan İstanbul’a Belediye Başkanı olduğunda çöp, çamur ve çukur diyerek 3 Ç projesi ile hizmetlere başladı. Şuanda Uzunköprü’nün alt yapısı bitmiş mi? Çevrenize bakınız Meriç ve İpsala belediyelerinin bütün alt yapı sorunlarını bitirdik. Sevgili Uzunköprülüler isterse Uzunköprü Ak Parti ile yönetilecek derse sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın belirlediği adayımız Azbiye Ataş hanımefendimiz ile bizler hizmet için hazırız sizlerde hazırsanız 31 Mart 2019 Pazar akşamı Uzunköprü Belediye Başkanı Azbiye Ataş olacaktır. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.
UZUNKÖPRÜ’NÜN EN BÜYÜK SORUNU İSTİHDAM
Söz alan Edirne Milletvekili Fatma Aksal konuşmasında “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bölgeye selamları var.1 Nisan’da çok farklı Trakya, Edirne ve Uzunköprü olacak. Kalkınma temelde başlar. Biz insanlara yakından bakıyoruz samimiyet önemlidir. Samimiyetin yanında çok çalışıp Uzunköprü’yü Ak Parti belediyeciliği ile tanıştıracağız. Uzunköprü Belediye Başkan adayımızı kadın olarak belirledik. Siyasetin ve hizmetlerin içerisine kadınları katamazsak başarılı olamayız. Azbiye hanımı tebrik ediyorum hep beraber çok çalışacağız Uzunköprü Belediye Başkanlığını Azbiye Hanım ile kazanacağız. Derdimiz Uzunköprü’ye hizmet getirmek. En büyük sorunumuz istihdam. Uzunköprü’ye yapılacak Organize Sanayi Bölgesi Projesi bölgeye çok ciddi bir istihdam sağlayacaktır. Çevreyi kirletmeyen OSB olacaktır. Bu proje Uzunköprü’ye en az zarar verecek OSB olacaktır. Uzunköprülüler isterse OSB kurulacak. Ergene temizliği için projelerimiz hızla devam ediyor en kısa zamanda bitecektir.10 yıldır Uzunköprü belediye hizmetlerinden memnun musunuz? Sevgili Uzunköprülüler hizmetlerin çok iyi bir şekilde yerine getirilen çok iyi bir kentte yaşamayı hak ediyorlar. Onun için Uzunköprü’yü Ak Parti Belediyeciliği ile tanıştırmak için hep beraber çok çalışacağız” dedi.
BİZ KAZANIRSAK KIRCASALİH KAZANACAK
Toplantıda söz alan Ak Parti Kırcasalih Belediye Başkan adayı Necmettin Parazil yaptığı konuşmada , “1971 Kırcasalih doğumlu, evli ve 2 çocuk babasıyım. Uzunköprü Tapu Müdürlüğü’nde memur olarak çalışmaktayım. Doğup büyüdüğüm beldenin refah seviyesini yükseltmek var olan tabularını yıkmak ve Kırcasalih halkına hak ettiği hizmeti sunmak için Belediye Başkanlığına aday oldum. Ak Belediyecilik hizmet anlayışı ile başarıya ulaşacağımdan hiç şüphem yok. Biz kazanırsak Kırcasalih kazanacak. Sizlere saygı, sevgi ve teşekkürlerimi sunarım” dedi.
VER ELİNİ UZUNKÖPRÜ
Toplantının final konuşmasını Ak Parti Uzunköprü Belediye Başkan adayı Azbiye Ataş yapmak üzere kürsüye gelerek şu sunumu yaptı “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan Uzunköprü Belediye Başkan adayımız bayan olacak diyerek beni aday gösterdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Evliyim, 3 evladım, 3 torunum var. Evlatlarım ve eşim, yürü destekliyoruz dediler aday oldum. Uzunköprülüler istediği için aday oldum. Kendimiz için değil kentimiz için aday oldum. Uzunköprü’de neden oldum. 3 evladım var büyüttük evlendirdik. Uzunköprü’de gençlerin, kadınların, çocukların, çalışanların, emeklilerin ilçemizin caddelerinde, sokaklarında, mahallerindeki yazın tozu, kışın çamur ve çukurlarıyla birikmiş sorunlarının çözümü için adayım. Günlerdir Uzunköprü’nün 16 mahallesinde halkımızın her kesimiyle bir araya gelerek önemli sorunlarını öğrenme fırsatı buldum. Bu çalışmalarımız devam edecek bütün sorunları öğrenene kadar devam edeceğiz. Sonrada çözüm önerilerimizle seçim beyannamemizi hazırlayacağız ve seçmenlerimizden Uzunköprü’yü yönetmek için yetki isteyeceğiz. Tüm sivil toplum örgütleriyle ve kurumlarıyla bir araya gelerek Uzunköprü’nün ortak aklını oluşturarak sorunlarımızı hep beraber çözeceğiz.
ÇÖP, ÇAMUR, ÇUKUR İLÇENİN KADERİ OLMAYACAK
Elimizin erdiği, gücümüzün yettiği, dilimizin döndüğünce Uzunköprü’müzün haklarını ve çıkarlarını her alanda hükümetimiz dahil her kademede arayıp alacağız. Başarılı bir belediye olacak, vatandaşlarımızın yaşam standartlarını ve refahını yükselteceğiz. Uzunköprü’müzü Ak Belediyecilikle tanıştırıp gelecek yıllara umutla bakan bir Uzunköprü yaratacağız. Çöp, çamur, çukur, toz Uzunköprü’nün kaderi olmaktan çıkacak. Belediye Başkanı seçildiğimizde belediyenin kapıları halkımıza sonuna kadar açık olacaktır. Kimsenin ekmeğiyle de oynamayacağız. Başkan olduğumuz zaman maaşımı bir fon oluşturup okula giden çocuklara burs vereceğim. Uzunköprü’ye inanıyorum ve güveniyorum. Hep beraber kazanacağız. Bu seçimde Uzunköprü makus talihi yenecektir. Ak Belediyecilikle yüzler gülecek, şehrimiz güzelleşecek. Gönül Belediyeciliği ile geliyoruz. VAKİT UZUNKÖPRÜ VAKTİ ver elini diyerek sunumunu tamamladı.”
Salondaki katılımcılar hep beraber alkışlarla Azbiye hanımı tebrik ettiler. Ak Parti heyeti Atatürk anıtı önüne gelerek atamızın huzuruna çelenk konup saygı duruşunda bulanarak İstiklal Marşı’nı okudular ve Ak Parti Belediye Başkan adayı Azbiye Ataş ve katılımcılar esnaf ziyaretinde bulunarak aday tanıtım toplantısı gerçekleşti.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz