evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

Uzunköprü’ye kadın eli değecek mi?İKİSİ DE İDDİALI
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 17 Ocak 2019 - 09:59:58
Uzunköprü’ye kadın eli değecek mi?İKİSİ DE İDDİALI

İktidar partisi AK parti ve ana muhalefet partisi CHP Trakya’daki kadın kontenjan başkan adaylarını Uzunköprü ilçesinde kullandı.CHP’den Özlem Becan’ın ismi açıklandıktan sonra geçtiğimiz Cumartesi günüde AK parti Azbiye Ataş’ın ismini açıklanması siyasi çevrelerce ilginç olarak yorumlandı. İktidar partisi AK parti ve ana muhalefet partisi CHP Trakya’daki kadın kontenjan başkan adaylarını Uzunköprü ilçesinde kullandı.CHP’den Özlem Becan’ın […]

İktidar partisi AK parti ve ana muhalefet partisi CHP Trakya’daki kadın kontenjan başkan adaylarını Uzunköprü
ilçesinde kullandı.CHP’den Özlem Becan’ın ismi açıklandıktan sonra geçtiğimiz Cumartesi günüde AK parti
Azbiye Ataş’ın ismini açıklanması siyasi çevrelerce ilginç olarak yorumlandı.

İktidar partisi AK parti ve ana muhalefet partisi CHP Trakya’daki kadın kontenjan başkan adaylarını Uzunköprü ilçesinde kullandı.CHP’den Özlem Becan’ın ismi açıklandıktan sonra geçtiğimiz Cumartesi günüde AK parti Azbiye Ataş’ın ismini açıklanması siyasi çevrelerce ilginç olarak yorumlandı.
31 Mart günü yapılacak olan mahalli idareler seçiminde en şanslı iki partinin adayları kadın. Uzunköprü kamuoyu iki kadın adaydan birisinin belediye başkanı seçilmesi matematiksel olarak çok yüksek buluyor. 1444 yılında kurulan Uzunköprü’de böyle bir seçimle ilk kez tanışacak. 2 aday 31 Mart gününe kadar kıyasıya çalışacak, projelerini sunacak ve oy isteyecek. Uzunköprü belediyesine ve Uzunköprü’ye kadın belediye başkanımız olacak mı? bu sorunun cevabını ilerleyen günlerde alacağız. MHP başkanlık yarışından çekilir mi? İYİ parti aday gösterir mi? göstermez mi? ay sonuna kadar bu sorular netlik kazanacak. Partilerde adaylarda yoluna devam edecek.

 

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz