evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

Uzunköprü’nün ilk kadın belediye başkanı Özlem becan’dan ilk açıklama :
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 10 Nisan 2019 - 11:31:29
Uzunköprü’nün ilk kadın belediye başkanı Özlem becan’dan ilk açıklama :

TRAKYA’NIN TEK KADIN BELEDİYE BAŞKANI OLARAK  ÖRNEK HİZMET EDECEĞİM 31 Mart 2019 mahalli seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisinden Belediye Başkanı olarak seçimlere giren ve Ak Parti’den kadın Belediye Başkanı Azbiye Ataş’la yarışarak 13.759 oyla seçimi kazanan Özlem Becan ve Belediye Meclis ve İl Genel Meclis üyeleri geçtiğimiz Cuma günü saat 14:00’de düzenledikleri törenle mazbatalarını aldılar ve görev […]

TRAKYA’NIN TEK KADIN BELEDİYE BAŞKANI OLARAK  ÖRNEK HİZMET EDECEĞİM

31 Mart 2019 mahalli seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisinden Belediye Başkanı olarak seçimlere giren ve Ak Parti’den kadın Belediye Başkanı Azbiye Ataş’la yarışarak 13.759 oyla seçimi kazanan Özlem Becan ve Belediye Meclis ve İl Genel Meclis üyeleri geçtiğimiz Cuma günü saat 14:00’de düzenledikleri törenle mazbatalarını aldılar ve görev devir-teslimi yaptılar.
Uzunköprü’nün ilk kadın Belediye Başkanı olarak seçiler Özlem Becan’ın mazbata teslim alma törenine Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Meriç Belediye Başkanı Erol Dübek, Küplü Belediye Başkanı Gökmen Altay, Uzunköprü Belediyesi meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri ve partililer katıldı.
Özlem Becan ve yeni seçilen belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, mazbatalarını aldıktan sonra partililerle birlikte Gazi Caddesinden kalabalık bir şekilde Atatürk Anıtına geldiler. Atatürk Anıtına gelen Özlem Becan ve arkadaşları çelenk koyup saygı duruşunda bulundular ve İstiklal Marşını söylediler.
Söz alan Uzunköprü’nün yeni Belediye Başkanı Özlem Becan “Bu seçimlerde Trakya’nın tek kadın Belediye Başkanı olarak Uzunköprü Belediye Başkanı olmaktan hemşehrilerim adına gurur duyuyorum. Bu vesile ile tüm Trakya’nın gözü Uzunköprü’nün üzerinde. Bu bilinçle örnek bir hizmet verip Uzunköprü halkının yüzünü kara çıkarmadan takdirlerine layık olmaya çalışacağım. Uzunköprü halkına şahsımı, belediye meclis üyelerimizi, il genel meclis üyelerimizi ve partimizi tercihlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz