evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

UZUNKÖPRÜ’LÜ BAYANLARDAN EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA TEKİN’E TAM DESTEK
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 28 Eylül 2017 - 11:52:51
UZUNKÖPRÜ’LÜ BAYANLARDAN  EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA TEKİN’E TAM DESTEK

Yaklaşık 1 ay evvel Siirt İl Emniyet Müdürlüğünden ilçemize atanan 4.sınıf Emniyet Müdürü Mustafa Tekin ilk icraatı olarak ilçemizin kanayan birisi olan Anabacı Caddesi ve Hayrabolu caddesindeki birahanelerdeki kadınların yarattığı gayrı ahlaki konumlara neşter vurarak yabancı uyruklu bayanları ülkelerine gönderdi ve o bölgelerde huzur ve güven tesis edildi. Yıllardır Uzunköprü’nün ana caddelerindeki birahanelerde çalışan bayanlara […]

Yaklaşık 1 ay evvel Siirt İl Emniyet Müdürlüğünden ilçemize atanan 4.sınıf Emniyet Müdürü Mustafa Tekin ilk icraatı olarak ilçemizin kanayan birisi olan Anabacı Caddesi ve Hayrabolu caddesindeki birahanelerdeki kadınların yarattığı gayrı ahlaki konumlara neşter vurarak yabancı uyruklu bayanları ülkelerine gönderdi ve o bölgelerde huzur ve güven tesis edildi.
Yıllardır Uzunköprü’nün ana caddelerindeki birahanelerde çalışan bayanlara bugüne kadar böyle ciddi bir operasyon yapılmamıştı. Emniyet Müdürü Mustafa Tekin’i gazetemiz olarak makamında ziyaret ederek ilçemize hoş geldiniz dedik ve yaptığı ilk icraattan bilhassa bayanlardan %100 olumlu tepki alan Müdür Mustafa Tekin’e ilçemizdeki bayanların teşekkürlerini iletince “icraatlarımızın saygıdeğer Uzunköprülüler tarafından takdir edilmesinden büyük onur duyarız” dedi.
Yeni Emniyet Müdürümüz Mustafa Tekin 1975 Tekirdağ Hayrabolu doğumlu , 1997 yılında Ankara’da Polis Akademisinden mezun olan Mustafa Tekin 20 yıldır Emniyet Teşkilatında görev yapmaktadır. Bugüne kadar İstanbul, Afrika Kongo’da, Birleşmiş Milletler Kosova Cumhuriyetinde, Siirt’te görev yapan Mustafa Tekin evli ve 2 çocuk babasıdır. Uzunköprü Emniyet Müdürlüğünde asaleten görev yapan hemşehrimiz olarak daha çok sahip çıkıp ilçemize hoş geldin diyor görevinde başarılar diliyoruz.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz