evden eve nakliyat, araç kiralama

TARIMSAL SULAMADA ELEKTRİK FATURALARI EL YAKIYOR

TARIMSAL SULAMADA ELEKTRİK FATURALARI EL YAKIYOR

NEDRET AKBULUT SORDU ;Uzunköprü’de lisanslı depoculuk neden olmuyor?

NEDRET AKBULUT SORDU ;Uzunköprü’de lisanslı depoculuk neden olmuyor?

”Ayçiçeğinde gerçek real  zam artışı bekliyoruz”

”Ayçiçeğinde gerçek real zam artışı bekliyoruz”

Kanser ölümlerinde birinciyiz

Kanser ölümlerinde birinciyiz

Haydi avcılar  tüfek başına!

Haydi avcılar tüfek başına!

Uzunköprü’lü avcılar yeni yönetimi belirledi
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 17 Ocak 2019 - 09:21:59
Uzunköprü’lü avcılar yeni yönetimi belirledi

Başkan Yılmaz “Trakyada’ki en büyük devlet avlakları Uzunköprü’de” Uzunköprü avcılar ve atıcılar ihtisas spor kulübü derneğinin seçimli olağan genel kurulu geçtiğimiz Pazar günü dernek lokalinde yapıldı. 1926 yılında derneğin faal 800 üyesinin yasal çoğunluğunun katılımıyla gerçekleşen kongrede 3 yıldır başkanlık görevini sürdüren Metin Yılmaz güven tazeleyerek tekrar seçildi. Yılmaz yaptığı açıklamada “öncelikle avcılarımızı yasal hale […]

Başkan Yılmaz “Trakyada’ki en büyük devlet avlakları Uzunköprü’de”

Uzunköprü avcılar ve atıcılar ihtisas spor kulübü derneğinin seçimli olağan genel kurulu geçtiğimiz Pazar günü dernek lokalinde yapıldı.
1926 yılında derneğin faal 800 üyesinin yasal çoğunluğunun katılımıyla gerçekleşen kongrede 3 yıldır başkanlık görevini sürdüren Metin Yılmaz güven tazeleyerek tekrar seçildi.
Yılmaz yaptığı açıklamada “öncelikle avcılarımızı yasal hale getirip sorunlarına sahip çıkıyoruz. Nesli tükenmekte olan av hayvanlarımızı bakanlıktan aldığımız palazlarla popülasyonunu dengeliyoruz. Avcı katıl değil doğa dostudur. Avcı yaban hayvanlarının popülasyonunu dengeler, psikolog gibi hareketlerinden tepkilerini anlar yaralarını tedavi eder tekrar doğaya salar. Uzunköprü’de avcılar kulübü olarak Trakya avcılar federasyonuna üye olmaya karar verdik. Trakya’daki devlet avlakları bölgemizdedir. Meşeli, paşayenice, Süleymaniye, Karahamza ve Çöpköy devlet avlaklarına gözümüz gibi bakıyor ve yaşatıyoruz.”dedi.
YENİ YÖNETİM
Yapılan seçim sonrasında Metin yılmaz 3 yıl başkanlığa seçilirken yönetim kuruluna Gökhan Oktay, Halit Orhon Aras, İsmail Akalın, Burak Saka, Kamil Dinç, Denetim kuruluna Bülent Ceylan, İbrahim İnceoğlu ve Nurettin Kılıç seçildiler. Yönetim ve denetim kurulan seçiler arkadaşları kutluyoruz.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz