evden eve nakliyat, araç kiralama

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU  UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK  FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

Uzunköprü kaymakamı Muhittin Gürel ATV’de yayınlanan program hakkında açıklamada bulundu :
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 14 Şubat 2019 - 10:00:02
Uzunköprü kaymakamı Muhittin Gürel ATV’de yayınlanan program hakkında açıklamada bulundu :

AİLE DOĞRUYU SÖYLEMİYOR Gürel “olayın takipçisiyiz, 30 yıllık mesleğimde kesmediğim cezaları kestim. Kayıp kızın akli denge raporu var. Ailesi hiç şikayetçi olmamış” Uzunköprü Kaymakamı Muhittin Gürel geçtiğimiz günlerde gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada ATV televizyonunda Uzunköprü’nün adının iyi anılmadığını, iddiaların ise şikayet konusu bile olmadığını söyledi. Kaymakam Gürel, kimse devletten güçlü olamaz, kızın akli dengesi bozuk […]

AİLE DOĞRUYU SÖYLEMİYOR

Gürel “olayın takipçisiyiz, 30 yıllık mesleğimde kesmediğim cezaları kestim. Kayıp kızın akli denge raporu var. Ailesi hiç şikayetçi olmamış”

Uzunköprü Kaymakamı Muhittin Gürel geçtiğimiz günlerde gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada ATV televizyonunda Uzunköprü’nün adının iyi anılmadığını, iddiaların ise şikayet konusu bile olmadığını söyledi.
Kaymakam Gürel, kimse devletten güçlü olamaz, kızın akli dengesi bozuk değil ve ailesi geçtiğimiz yıl ziyaretine gelmiş diyerek yaptığı açıklamada “Ocak ayı içerisinde izinli olduğum günlerde ATV televizyonlarında Esra Erol tarafından kayıp bir kızın Uzunköprü’de içkili mekanlarda zorla çalıştırıldığını iddia eden program günlerce sürmüş bu programın etkisiyle Uzunköprü’nün imajı Türkiye çapında zedelenmiş ve sağduyu sahibi Uzunköprülüler rahatsız oldular.
KIZ KAYIP DEĞİL
Görevime başlar başlamaz Emniyet güçlerinden konu ile ilgili ayrıntılı bilgi aldım. Aile için geçmiş olsun diyorum. Feryatlarını saygıyla karşılıyorum. Kimsenin başına böyle bir olayın gelmesini de istemiyorum. Aile kızının kayıp olduğunu iddia ediyor ama doğru değil. Geçen yıl Uzunköprüye ziyaretine gelmişler. Ailenin devlete kayıp müracaatı yok.
AKLİ DENGESİ YERİNDE
Aile kızın Uzunköprüde olduğunu biliyor. Zorla tutulduğunu iddia ediyor ve akli dengesinin yerinde olmadığını söylüyorlar. Adı geçen bayanın yapılan tetkikler sonunda akli dengesinin yerinde olduğu ve yaşının 30 olduğu tespit edildi ve dolayısıyla devlet olarak yapacağımız birşey yok. Kayıp kız diye adı geçen bayanın o tür mekanlarda zorla tutulduğuna dair bir kanıt olursa kimse devletten güçlü olamaz devlet gereğini yapar. Devlet olarak konuyu yakinen takip ediyoruz. Olayda ihmali olan ve kusuru olanlara 30 yıllık memuriyet hayatımda kesmediğim cezaları kestim. Kimse merak etmesin olayı yakinen takip ediyoruz” dedi.

 

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz