evden eve nakliyat, araç kiralama

Uzunköprü’de vatandaşın  gündeminde terminal yok!

Uzunköprü’de vatandaşın gündeminde terminal yok!

İŞBİLEN BÖYLE BİR UYGULAMAYI HAK ETTİ Mİ?

İŞBİLEN BÖYLE BİR UYGULAMAYI HAK ETTİ Mİ?

İCMALLER  ASKILARDAN İNDİ

İCMALLER ASKILARDAN İNDİ

UZUNKÖPRÜ’NÜN GURURU

UZUNKÖPRÜ’NÜN GURURU

Ekim nöbetinde kritik yıl

Ekim nöbetinde kritik yıl

UZUNKÖPRÜ 2020 YILINA YENİ UMUTLARLA GİRDİ
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 9 Ocak 2020 - 10:15:04
UZUNKÖPRÜ 2020 YILINA YENİ UMUTLARLA GİRDİ

Gazetemiz olarak 52 yıldır Uzunköprü’de yaptığımız haberlerle ilçe halkının adeta sesi olduk ve gündem yarattık. Son günlerde Uzunköprü kamuoyunda yaptığımız araştırmada Uzunköprülülerin 2020 yılından beklentiler listesini şöyle hazırladık. Uzunköprülüler 2020 yılında önce sağlık, para, aşk ve ilçenin beklentilerini şöyle sıraladılar. Ergene Kirliliği bu yıl bitecek mi? Yeni hastanemizin ihalesi olup inşaatı başlayacak mı? Yıkılma aşamasına […]

Gazetemiz olarak 52 yıldır Uzunköprü’de yaptığımız haberlerle ilçe halkının adeta sesi olduk ve gündem yarattık. Son günlerde Uzunköprü kamuoyunda yaptığımız araştırmada Uzunköprülülerin 2020 yılından beklentiler listesini şöyle hazırladık.
Uzunköprülüler 2020 yılında önce sağlık, para, aşk ve ilçenin beklentilerini şöyle sıraladılar. Ergene Kirliliği bu yıl bitecek mi? Yeni hastanemizin ihalesi olup inşaatı başlayacak mı? Yıkılma aşamasına gelen eski UMYO binası huzurevi olacak mı? Ergene Eylem Planı projesi içerisinde arıtmalar faaliyete geçip Ergenenin kirli suları Marmara Denizine gidince Ergene Ovasında tarım yapan üreticiler mağduriyet yaşayacak mı? Yarı olimpik yüzme havuzumuz bu yıl faaliyete geçecek mi? Adını ilçemize veren tarihi köprümüzün restorasyonu başlayacak mı? Eskiköy Sınır Kapımızın araç trafiğine açılması için girişimlerde bulunulacak mı? Yeni otogar projesi devreye girecekmi? Uzunköprü Belediye Başkanımız Özlem Becan hanımefendinin Edirne Valiliğinden destekli olacak pazaryeri projemize kazma vurulacak mı? Kavacık Köyüne yapılması planlanan Organize Sanayi Bölgesi Projesi devam edecek mi, duracak mı? Uzunköprü Ziraat Odasının önderliğinde meyve üreticilerimize soğuk hava deposu projesi başlayacak mı? gibi kısa başlıklarla Uzunköprülülerin 2020 yılından beklentilerini yaptığımız araştırmalar sorunda bire bir aktarıyoruz.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz