evden eve nakliyat, araç kiralama

Uzunköprü’de vatandaşın  gündeminde terminal yok!

Uzunköprü’de vatandaşın gündeminde terminal yok!

İŞBİLEN BÖYLE BİR UYGULAMAYI HAK ETTİ Mİ?

İŞBİLEN BÖYLE BİR UYGULAMAYI HAK ETTİ Mİ?

İCMALLER  ASKILARDAN İNDİ

İCMALLER ASKILARDAN İNDİ

UZUNKÖPRÜ’NÜN GURURU

UZUNKÖPRÜ’NÜN GURURU

Ekim nöbetinde kritik yıl

Ekim nöbetinde kritik yıl

UZKÖP 2.YARIYA YENİ TRANSFERLERİ İLE CİDDİ OLARAK HAZIRLANIYOR
  • Ana Sayfa » Spor
  • 9 Ocak 2020 - 10:56:11
UZKÖP 2.YARIYA  YENİ TRANSFERLERİ İLE  CİDDİ OLARAK HAZIRLANIYOR

Tarihi ilçemizin sembolü Uzunköprüspor 2019-2020 futbol sezonunu Bölgesel Amatör Liglerin 11.grubunda mücadelesini sürdürmektedir. An itibariyle 4 yıldır Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Uzunköprüspor bu yıl en kötü performansını sergileyip ligin ilk yarısını topladığı 11 puanla grubun sondan ikicisi olarak tamamladı. Takımın bu durumuna üzülen Uzunköprüspor yönetimine ilk destek Belediye Başkanı Özlem Becan ile Uzunköprü Kaymakamı […]

Tarihi ilçemizin sembolü Uzunköprüspor 2019-2020 futbol sezonunu Bölgesel Amatör Liglerin 11.grubunda mücadelesini sürdürmektedir.
An itibariyle 4 yıldır Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Uzunköprüspor bu yıl en kötü performansını sergileyip ligin ilk yarısını topladığı 11 puanla grubun sondan ikicisi olarak tamamladı.
Takımın bu durumuna üzülen Uzunköprüspor yönetimine ilk destek Belediye Başkanı Özlem Becan ile Uzunköprü Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan’dan geldi. Yapılan görüşmeler sonunda antrenör Mustafa Ülkü’nün ayrılmasının sonrasında Uzunköprüspor’un başına antrenör olarak Fenerbahçe alt yapı antrenörü Semih Özü getirilirken futbolcu olarak santrfor Burak Yılmaz, sağ açık Cengizhan Gündüz, stoper olarak da Mehdi Akgül ile anlaşılarak Uzunköprüspor antrenmanlarını 2.yarıya 15 Ocak Pazar günü taraftarların desteği ile Alibeyköy karşılaşmasında galibiyet almak üzere çok ciddi bir şekilde hazırlanıyor.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz