evden eve nakliyat, araç kiralama

Uzunköprü’de vatandaşın  gündeminde terminal yok!

Uzunköprü’de vatandaşın gündeminde terminal yok!

İŞBİLEN BÖYLE BİR UYGULAMAYI HAK ETTİ Mİ?

İŞBİLEN BÖYLE BİR UYGULAMAYI HAK ETTİ Mİ?

İCMALLER  ASKILARDAN İNDİ

İCMALLER ASKILARDAN İNDİ

UZUNKÖPRÜ’NÜN GURURU

UZUNKÖPRÜ’NÜN GURURU

Ekim nöbetinde kritik yıl

Ekim nöbetinde kritik yıl

UZ-KÖP 3 PUAN ALDI ÇERKEZ’DEN
  • Ana Sayfa » Spor
  • 21 Kasım 2019 - 11:23:38
UZ-KÖP 3 PUAN ALDI ÇERKEZ’DEN

Bölgesel Amatör Ligin 11.grubunda mücadele eden Uzunköprüspor bu yıl aldığı istikrarsız sonuçlarla taraftarlarını 1 hafta üzüyor 1 hafta da sevindiriyor. Uzunköprüspor geçtiğimiz Pazar günü Çerkezköy’de Çerkezköyspor ile karşılaştı. Her iki takım da puan ve fizik gücü olarak birbirlerine denk durumda mücadeleye başladılar. Takımlar karşılıklı ataklarla ilk yarıyı 0-0 golsüz berabere bitirdi. 2.yarı kondisyonu daha yüksek […]

Bölgesel Amatör Ligin 11.grubunda mücadele eden Uzunköprüspor bu yıl aldığı istikrarsız sonuçlarla taraftarlarını 1 hafta üzüyor 1 hafta da sevindiriyor. Uzunköprüspor geçtiğimiz Pazar günü Çerkezköy’de Çerkezköyspor ile karşılaştı. Her iki takım da puan ve fizik gücü olarak birbirlerine denk durumda mücadeleye başladılar. Takımlar karşılıklı ataklarla ilk yarıyı 0-0 golsüz berabere bitirdi.
2.yarı kondisyonu daha yüksek olan Uzunköprüspor yaptığı ataklarla adeta golün müjdesini verdi. Karşılaşmanın 0-0 berabere bitmesi beklenirken 90+3. dakikada Uzunköprüspor geliştirdiği atakla Onur Atik’in attığı golle karşılaşmayı 1-0 galip bitirdi. Bu sonuçla Uzköp 3 puan aldı Çerkez’den.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz