evden eve nakliyat, araç kiralama

DOĞALGAZ’A 26 KM.

DOĞALGAZ’A 26 KM.

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BÖLGE TARIMINA REFORM ŞART

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN YAVAŞ YAVAŞ ISINMAYA BAŞLADI

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

İLK VURUŞ BAŞKAN’DAN

Vali Canalp’e ziyaret

Vali Canalp’e ziyaret

UTSO HASKOVA TİCARET ODASI TURİZMİ GELİŞTİRMEK İÇİN ORTAK PROJEYE BAŞLADI
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 12 Ekim 2017 - 11:27:09
UTSO HASKOVA TİCARET ODASI TURİZMİ  GELİŞTİRMEK İÇİN ORTAK PROJEYE BAŞLADI

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ercan İhtiyar ve yönetim kurulu üyeleri Haskova Ticaret Odası Başkanı Yancho YANEV ve yönetim kurulu üyeleri 2 Ülke 1 Güzergah başlığı altında turizmi geliştirmek amacıyla AB destekli ortak proje başlattılar.Projenin ilk toplantısı ilçemizde bir cafede yapılan toplantıyla adım attı. UTSO Başkanı Ercan İhtiyar projemiz 15 ay sürecek 70 Bin […]

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ercan İhtiyar ve yönetim kurulu üyeleri Haskova Ticaret Odası Başkanı Yancho YANEV ve yönetim kurulu üyeleri 2 Ülke 1 Güzergah başlığı altında turizmi geliştirmek amacıyla AB destekli ortak proje başlattılar.Projenin ilk toplantısı ilçemizde bir cafede yapılan toplantıyla adım attı.
UTSO Başkanı Ercan İhtiyar projemiz 15 ay sürecek 70 Bin Euro bütçeli projemizle 2 ülkenin var olan turizm potansiyeli değerlerini tespit edip sektördeki acentelerle temasa geçerek bölgedeki turizm alanlarına canlılık sağlamak amacıyladır dedi. Bu proje içerisinde önümüzdeki 15 aylık süre içerisinde çeşitli toplantılar yapıp turizm alanları tespit edilip bir broşürle acentelerle temasa geçilerek Uzunköprü’nün turizm sektörünü canlandırmak istiyoruz dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz