evden eve nakliyat, araç kiralama

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

BECAN ”UZUNKÖPRÜ ÇOK GÜZEL OLACAK”

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ERGENE DERİN DEŞARJ PROJESİ 2020’DE HAYATA GEÇİYOR

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU  UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

ORYANTİRİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU UZUNKÖPRÜ’YE TRANSFER OLDU..

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

Erdoğan ‘ın 3.Etap Köy Ziyareti

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK  FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

ZAHİT ÇAKIR 3000 YILLIK FOSİLLERİ MÜZEYE BAĞIŞLIYOR

TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA
  • Ana Sayfa » Gündem
  • 13 Haziran 2019 - 10:50:19
TÜRKİYE İÇİN, UZUNKÖPRÜ İÇİN HAYDİ OYLAMAYA

Uzunköprü Belediyesi, Bulgaristan Dimitrovgrad Belediyesi ile hayata geçirilen “Prevent / Önlemek” isimli sel erken uyarı ve bilgi sistemi projesi’ ile Regio Stars 2019 Yarışması’nda Türkiye’yi proje bazında temsil eden tek belediye oldu. Interreg IPA Bulgaristan Türkiye Sınır Ötesi İşbirliği Programı çerçevesinde; Uzunköprü Belediyesi geçmiş dönem başkanı Av. Enis İşbilen tarafından Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü […]

Uzunköprü Belediyesi, Bulgaristan Dimitrovgrad Belediyesi ile hayata geçirilen “Prevent / Önlemek” isimli sel erken uyarı ve bilgi sistemi projesi’ ile Regio Stars 2019 Yarışması’nda Türkiye’yi proje bazında temsil eden tek belediye oldu.

Interreg IPA Bulgaristan Türkiye Sınır Ötesi İşbirliği Programı çerçevesinde; Uzunköprü Belediyesi geçmiş dönem başkanı Av. Enis İşbilen tarafından Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile birlikte yazılan, Bulgaristan Dimitrovgrad Belediyesi proje ortaklığıyla hayata geçirilen “Prevent / Önlemek” isimli ‘Sel Erken Uyarı ve Bilgi Sistemi Projesi’ Regio Stars 2019 Yarışması’nda finalist olmaya hak kazandı.Bölgesel kalkınma alanındaki iyi uygulamaları belirlemek ve diğer bölgelere ilham olabilecek yenilikçi ve orijinal projeleri öne çıkarmak adına her yıl Avrupa Komisyonu tarafından gerçekleştirilen; Regio Stars Yarışması’nda finale kalan üç projeden birinin sahibi Uzunköprü Belediyesi oldu.

Konuya ilgili konuşan Trakya’nın tek kadın belediye başkanı; Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan; “Kurum olarak Regio Stars 2019’da 199 ilham veren yenilikçi ve orijinal proje arasına ‘Kategori 4: İklime Dayanıklı Şehirlerin İnşası / Building Climate Resilient Cities’ ülkemiz adına yarışacak olmanın heyecanı ve gururu içindeyiz. Herkesi belediyemizin ‘Prevent / Önlemek’ projesinin Ekim ayındaki ödül töreninden önce yapılacak halk oylamasına katılmaya davet ediyoruz” dedi.
Uzunköprü Belediyesi’nden “Ülkemiz için, Uzunköprü için desteklerinizi bekliyoruz” denilen açıklamada, oy kullanmak isteyenlere “Uzunköprü’ye destek olmak için yapmanız gereken önce https://ec.europa.eu/regional_policy/en/regio-stars-awards/2019/categ4 linkine, ardından15. sıradaki ‘prevent/önlemek’ isimli projenin yanında yer alan destek butonuna tıklamak” diyerek yol gösterildi.

  • Etiketler
  • Yorumla

ANKET

Sitem nasıl?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz